arkadaşlar 11 mayıs da doğumum var doktorum sezaryan günü verdi.

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tugyann tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tugyann
  1. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sezaryanı benim istediğim için verdi normal doğumdan korkuyorum o yüzden aslında doktorum çok kolay doğuracağımı söyledi çatım gayet iyiymiş ama ben nasıl doğuracam diye düşünüyom sezaryanında iyi olmadığını söylüyolar sonrası zormuş eğer ayın 11 kadar sancım gelmezse sezaryan sizce ne yapmalıyım eşim sen bilirsin diyo kararsızın bide 37 haftalık 3500 kilo olmuş son aylarda çabuk kilo alıyo doğrana kadar 4000 kilo olursa nasıl doğururum korkusu var çünkü daha 3 haftam var 40 dolmasına 19 mayıs doığum tarihim benim. yardımcı olursanız sevinirimmm.zemuszemus

2. 1 Mayıs 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşım şu an bebeğin 3.500 ise 11 mayısa kadar büyük ihtimalle 4000 i tamamlar.. Normalinde sezeryanında farklı durumları var.. psikolojin hangisine müsaitse ona yönelirsin zaten.. Allah yardımcın olsun.. Hayırla sağlıkla kavuşursunuz inşaAllah...

4. 1 Mayıs 2010
  5. annesinin_melegi

annesinin_melegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelıkle hayırlı olsun emınım cok heycanlısındır bence sezeryan dıye bır tutumun olmasın hangısı bızım ıcın hayırlıysa mevlam onu yasatsın bıze bu zamana kadar saglıklı geldık cok sukur bundan sonrada öle olur ınsallah herseyı akışına bırakmak en ıyısı dıye dusunuyorum

6. 1 Mayıs 2010
  7. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok sevindim canım senin adına. sezeryanda normalde zor bence. hem sancı çekip hem dikiş ağrısı yaşayacağına direkt sezeryan ağrısı çek daha iyi. hem bebeğin kilosu süper zaten maşallah, hem erken kavuşucaksın bebeğine. Ne güzel işte. Şimdiden hayırlı doğumlar arkadaşım

8. 1 Mayıs 2010
  9. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    catin musaitse normal derim ben
    ama eger korkuyorsan,normal yapamam dersen dogum esnasinda sezeryan isteyeceksen sanci cekip sezeryan olmaktansa direkt sezeryan ol daha iyi.
    hayirlisi neyse o olsun arkadasim...

10. 1 Mayıs 2010
  11. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadaşlar dedikleriniz çok doğru artık hakkımda hayırlısı neyse olur artık önüne geçemeyiz. herkese hayırlı doğumlar 11 mayısa çok var ama şimdiden heycanlıyım bebeğim için.

12. 1 Mayıs 2010
  13. Tuyann

Tuyann Varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sende benim gibisin. 34+3 te 3 kilo 100 gr dı. :nazar: Mayısın 5 inde kontrolüm var. 36+3 te gidicem yani. Ozamana 3.500 olur muhtemelen. Benimde doğum tarihim sata göre 30 mayıs. Doktorum 5 mayısta karar veririz doğum şekline bebek önden gidiyor muhtemelen normal doğum yapamazsın dedi. ılk doğumum olacak normal ebatlarda bi çocuk bile doğursak çok zorlanıcaz. Birde kilolu çocuk doğurmak beni korkutuyor. Okadar acı çekip okadar dikiş atılacaksa en azından acıyı çekmiyim dikişim de üstte olsun diyorum ben. Ki benimki gününü beklerse 4.500 olur belkide daha fazla. Sezeryan daha mantıklı geliyor bana o yüzden. Allah hakkımızda hayırlısın versin yinede.

14. 1 Mayıs 2010
  15. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benimde doğum tarihim 11 mayıs:))
    canım allah kurtarsın bende sezeryan oldum kasımda
    normal istiyordum bende ama oğlum gelmedi 40+0 da sezeryan oldum
    ilk haftası zor oluyo dikişler acıyo ama sonrasında ben eski halime döndüm hemen
    ama psikolojim bozuldu normal doğurmayı çok istediğim için:KK43:

16. 1 Mayıs 2010
  17. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence doktora sormalısın hangisi daha iyi diye...
    eğer çatın müsait değilse de normal die diretirsen hem sancı çeker hem de sezeryan dikişi çekersin.. doktorun en iyisini bilir..
    kendi namıma ben normal doğum istiyorum çok Allah nasip ederse, de değilse sezeryan da başım gözüm üstüne. yeter ki sağlıkla gelsin bebiş.

18. 1 Mayıs 2010
  19. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Tugyanncım sen kaç kiloydun hamile kalırken şimdi kaç kilosun? Bebeğinin kilo alması için özel olarak bişeyler yiyip içtin mi? Yoksa yapısal bi durum mu acaba ?