Arkadaşlar 20+1 haftalık hamileyim çamaşırım devamlı ıslak oluyor. Acaba neden?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Yeldaa25 tarafından 9 Nisan 2010 başlatılmıştır.

9 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Yeldaa25
  1. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar çok korkuyorum bilen varsa söylesin neden devamlı camasırım ıslanıyor merak ediyorum.

2. 9 Nisan 2010
  3. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    amniyon sıvısından sızıntı olabilir mi? doktoruna söyle mutlaka..ince bir ped veriyorlarmış galiba kullanman için..ıslandığında renk değişikliğine göre anlaşılıyormuş..ihmal etme sakın..

4. 9 Nisan 2010
  5. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Valla canim bence tum hamiel bayanlarda oluyordur heralde. Senin cok asiri ise dr. una bildir. Ben soyledim ama abartili degil benim ki bana doktorum normal dedi. Camasirimi surekli degistirmemek icind tuvalet kagidini biraz alip katlayip camasirima koyuyorum. Her tuvalet gittigimde de yenisini koyuyorum. Asiri degilse sende oyle yap.

6. 9 Nisan 2010
  7. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynen umutlardnyasının yaptığı gibi yapıyorum seninde fazla değilse akıntın o şekli yap bende sık sık çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum ıo akıntı yüzünden akıntıta değil aslında resmen ıslanıyor dimi bende burda sormuştum bi kaç kişiye normal demişlerdi genelde çok iş yapıncada artar akıntın o yüzden fazla yorma kendini ama için sarah değilse yiende bi doktoruna sor istersen

8. 9 Nisan 2010
  9. mahperver

mahperver Hayat ne enteresan . . . Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kizlar..bu bende de oluyor ama sanirim normal bi hal olsa gerek zaten daima gunluk ped kullaniyorum sende oyle yap canim..bende de bazen baya oluyor mesela is yaptiktan sonra ama sanirim rahimdendir sakin olmaliyiz..

10. 9 Nisan 2010
  11. PleaseTryAgainLater

PleaseTryAgainLater oglumm - kizimm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar akıntınız su kıvamındaysa mutlaka dr.a danışın..bebeğin suyu olabilir...evet akıntı fazlalaşıyo ama yoğun kıvamda oluyo..su gibi değilllll

12. 10 Nisan 2010
  13. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarım çok teşekkür ederim dün dayanamadım dr a gittim çok şükür bebeğin sıvısı değilmiş her hamilede olurmuş ben de ilk gebelik olduğum için panik oldum yaa ama önemli değilmiş rahim ağzı kapalı ve bebek sağlıklımış çok sağolun....