arkadaşlar 4 haftadır evliyim daha ilişkiye giremedik

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve sukut tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sukut
  1. sukut

sukut oğlum olsun istiyorum İNŞ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Canlar balayındaykende konu açmıştım.evimize geldik hala olmadı.bir doktora gittim anestol ve vazalin bide ilişki öncesi pasiflora iç dedi.anestol vajinamı fena yaktı faydasıda olmadı yada sürmeyi beceremedim.

bgun doktora gittim iyice morelimi bozdu beni istanbulda çapaya sevk etti vajinusmus dedi oraya gidip muane olmalısın bizlik bişi yok dedi.
    insan bi muane eder dimi belki çatım küçüktürohaoldumsmile
    doktorun yanındaki kadında kızım 5 dklık acı olurmu öyle şey az sık dişini kocan kapının önüne koyar gibi laflar etti iyice canımı sıktı

dostlarım sorun şu: ilişki esnasında ıslaklık oluyor bende istiyorum penisin ucu giriyo diğer kısmı girerken acayip acıyor ileride sanki duvardan geri dönüyor
    artık eşimde bu konuda daha hala olmadı gibi şakayla karışık laflar ediyo bende daha çok üzülüyorum.

ben üste çıktım yavaş yavaş içime almayı denedim ucu giriyo devamında çok acıyo eşim kendini geri çekiyo

ben alta geçiyorum gene olmuyo ya ne yapsam acaba ne yolu denesem şaşırdım arkaşalar anestezi verselerde şu iş olsa bitse bende bi rahatlasam diye düşünmeye başladım

lütfen tecrübelerinizi önerilerinizi benimle paylaşın gerçekten zor durumdayımmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 27 Ekim 2010
  3. VENUSTEN

VENUSTEN I MISS YOU.... Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148

canım vajinusmus sayfasında paylaşırsan aynı sorunu yaşamış/yaşayan tüm arkadaşlar sana yardımcı olabilir....parmak egzersizi ile yendim ben...

4. 27 Ekim 2010
  5. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    203
    anesteziyle de olmaz kı ,bırıncıyı yaparsın ikıncıde yıne tıkanır..

tamamen psıkolojık..

bende yaşadım aynı şeyı..doktora bir yyere kadar gelıyoruz sonra bı yere degıyor kalıyoruz demıstım ..

cekıyordum kendımı..doktor belkı et benı vardır dedı ama muayene de bırsey cıkmadı normal dedi..

sonrasında yıne boyle gel gıtlerde ,tam o noktaya gleene kadar gıt gel vardı bızde..ben ıyıce saldım kendımı ..eşim o an bı hamle yaptı ..iş bitti..

sonralarında tabı kı ılkı oldu ıkıncısı olacak hemen olmadı baya uzun surdu alısabılmem..

2 yıl oldu hala ilk girişlerde sıkarım kendımı ..eşim hep rahatlatır ..

bu konuyu ıle cok sıkıntı ceken var ,konular cok ..umarım bır an önce atlatırsınız ..

6. 27 Ekim 2010
  7. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    Bende buna benzer bir problem yaşadım bi ara vajinismus tedavisi gördüm. Ama ben sadece bir doktora gitmedim 3 ayrı doktora gttm 3üde aynı şeyi söleyince sebebinin o olduğunu anladım. .
    Bence sende başka kadın doktoruna gözük canım.Eğer korkmuyorsan alttan muayne etsinler.Bakire oldğnu sölersen ona göre davranırsın zaten.Eğer görünen ciddi bir problem yoksa vajinismus tedavsne başlarsın. . Yeni evli olduğun için kısa sürede atlatırsın. . Ama ben doktr istemiyorum dersen tek parmağnı vajinana dokndur yavaş yavaş ilerlet bak bakalım penis denemesiyle parmak denemesi aynımı. . !
    Şunuda unutma zaten vajinan da bi delik war adet oluyorsun . Orası hafiften açılacak o kadar .

8. 27 Ekim 2010
  9. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynı durumu bende yasadım ama vajınusmsu sayfasına gelrısen orda sen gıbı bır suru arkadasımız var ...

10. 27 Ekim 2010
  11. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    bnde aynı sorunu yasadam cok zor bır hastalık anestezı altında bırlıktelık yasadık gene basaramadım 6 ay cektım....pskıyatrı tedavı gordum ıyılestım cok sukur.....gecmıs olsunnnnnn

12. 28 Ekim 2010
  13. nacize

nacize Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu sorunu yaşamış ve neredeyse kafayı yemek üzere iken şifa bulan biri olarak allah yardmcın olsun....
    sana tavsiyem bu tamamen pisikolojik mesela ben düzeldim ama hala kafamdan atamadım...
    yenmek içinde şunu kafana koy orası ilşkiye müsait yaratılmış orada penis için bir yer var yani duvar değil kendi serçe parmağını yağlayarak bir dene orasının içinn boş olduğunu ve parmağının girdiğini göreceksin.. zamanla bir iki parmak beraber deneyebilirsin.... ve orası esnek taytı düşün 50kg kadınada oluyor 80 kg da nasıl esniyor orasıda aynı rabbim şifa versin..

gulsah_32 bunu beğendi.
  14. 28 Ekim 2010
  15. sukut

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    canım arkadaşlarım çok teşekkür ederim gerçekten zor bir durum insan eşine mahçup oluyor ve onun tatlı dilli iğnemelerine maruz kalmata en kötüsü...
    bizimle evlenen herkes o işi görmüş kademe atlamışlar biz hala böle yerimizde sayıyoruz gerçekten zormuşşş
    Rabbim bu sıkıntıyı çeken herkese acil şifalar versin

16. 28 Ekim 2010
  17. auditor82

auditor82 mıştık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canım ben de 3 aylık evliyim ve ilk zamanlar yani yaklaşık 1 ay bende yapamadım ..Çok sıkıldım ve üzüldüm..Eşimden de Allah razı olsun ama olay tamamen sende..Bigün duşa birlikte girdik -eşim istedi- sonra ılık su ile iyice rahatladıktan sonra birden denemek istedi ve farketmedim bile oluverdi..Birde bu birleşmeyi bir "görev" yani başarılması gereken bi hedef gibi görme..Bu bi zevk ve sadece eşine vermen gereken bişi diil..sen de zevk almalısın bu şart..O nedenle başlarda yavaş yavaş hatta hiç birleşme olmadan başlayın ki sen de zevk almayı öğren..zaten yavaş yavaş vajinada ıslaklık başlar bu doğal Allahın yarattığı küçük mucizelerden yalnızca biri.Senin gevşemen için de zevk almayı istemen gerek..sadece yapmalıyım bu bir görev yapamazsan kadın olamam vs gibi korkularla başaramazsın..olay şayet fizyolojik bir rahatsızlık diilse hiçbir doktor sana yardım edemez..hatta psikolog bile..sadece sen edebilirsin..Allah kolaylık versin yar ve yardımcın olsun.

18. 28 Ekim 2010
  19. sukut

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    ayy canım benim Allah razı olsun çok pozitif şeyler yazmışsın daha iyi hissettim kendimi..
    duş olayını bide ben deneyimm:kedi:
    Rabbim kimseyi sıkıntıya düşürmesin çok zor ya...