Arkadaşlar 8 Aylik Hamileyken Bebeğimi Kaybettim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve YEXSXXIXMNUR tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : YEXSXXIXMNUR
  1. YEXSXXIXMNUR

YEXSXXIXMNUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar Allah'in Verdiğinede Aldiğinada şükürler Olsun.pazartesi Günü 34 Hafta 4 Günlük Hamileyken Bebeğimin Hareketlerini Hissedemedim Hastaneye Gittiğimde Nst De Kalp Atişlari Duyulmadi Ultrasonla Yapilan Kontrollerde Bebeğimin Kalbinin Durduğu Anlaşildi.o An Dünya Başima Yikildi Sandim Bu Acinin Altindan Kalkamam Sandim Ama Allah Derdi Verince Sabrinida Eriyo.yapilan Araştirmalarda Ne Bebekte Nede Bende Herhangi Bir Problem Bulunamadi Demekki Böyle Olmasini Allah Istedi.arkadaşlar Aranizda Benle Ayni Durumu Yaşamiş Olan Varmi Ne Olur Desteğinize çok Ihtiyacim Var Yada Sonrasinda Ne Zaman Hamile Kaldiniz Ne Durumdasiniz ?

2. 6 Haziran 2008
  3. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    Allah sabır versin arkadaşım.ben 9 aylıkken bebeğimi kaybettim.Allahın takdiri iişte diyecek bişey yok.1 sene sonra hamile kaldım .ama benim doğum sezeryan oldu.çok da senin mevzuna benzemiyo canm benimkinin içeride fazla kalmaktan oldu.günüm 15 gün geçmişti.serumla sancı verdiler ve bebek doğamayınca zora girdi maalesef. dr hatası diyoruz ama takdiri ilahi demek daha doğru olur sanırım

4. 6 Haziran 2008
  5. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Off Ne Diyim Allah Sabirlar Versin çok Zor... Bende Yaklaşik 24.gün önce Erken Doğumla(21.VE 23.HAFTALARDA) Tüpbebekle Sahip Olduğum Ikizlerimi Kaybettim... Acisi Hala Yüreğimde Hala Hersabah Kalktiğimda Ağliyorum... Açikçasi şuan Berbat Durumdayim...
    Bir Yandan şükrediyorum Ya Onlari Birkere Kucağima Alip Emzirip Ozaman Kaybetseydim Doğumda Bile Görmemek Için Kafami çevirdim Acisi Daha Farkli Olurdu Heralde Böyle Düşünüyorum.. Bu Yüzden şükretmeliyiz Herşeyde Hayir Vardir Arkadaşim... Allah Bize Sabirlar Ve Bu Acimizi Dindirecek Gebelikler Bebişler Versin...

6. 6 Haziran 2008
  7. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    cok cok gecmis olsun
    rabbim sizlere sabir versin
    ne dicemi bilemiyorum
    insallah bunlari atlatabilirsiniz
    ve rabbim size en kisa zamanda saglikli sihatli yavrular nasip etsin insallah

8. 6 Haziran 2008
  9. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Çok geçmiş olsun :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

10. 6 Haziran 2008
  11. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım gerçekten çok üzüldüm. ben dış gebelik geçirdim hala o iki aylık resmine bakıp ağlarım bazen.

atlatmak çok zor. ama rabbim böyle olmasını istediyse bir hikmeti vardır canım. öyle düşünüp allaha sığınıp sabır dilemek lazım.

canım tekrar bebeklerin olacak hiç üzülme. o bebeğin de sana cennete gittiğinde eşlik edicek.

12. 6 Haziran 2008
  13. barcli

barcli ELVİN'İM ABLA OLUYOR Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm çok geçmiş olsun allah sana ve eşine sabır versin
    en kısa zamanda tekrar meleğine kavuşursun iinş...

14. 6 Haziran 2008
  15. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Yok Cnm Yanliş Anlamişsin Ya Birkere Emzirdikten Sonra Başima Böyle Birşey Gelseydi Demek Istedim. Kucağima Almadiğim Için şükrettim... Acisina Böyle Zor Katlaniyorum Günlerim Geçmiyoröyle Katlanamazdim Heralde Diye Düşündüm...
    Teşekkürler...

16. 6 Haziran 2008
  17. sude 65

sude 65 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok gecmiş olsun ALLAH sabır versin bende 32 haftalıkken sezaryanla dogum yaptım bebeyim öldü cok üzüldüm ama yinede ALLAH,a sükürler olsun bebeyimin böbrekleri gelişmemişti daha büyük acılar yasaya bilirdim hayır bildiyimizde şer şer bildiyimizde hayır vardır insallah sonunda mükafatımızı alırız sabır ve sükürle

18. 6 Haziran 2008
  19. mirrorwoman

mirrorwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allah sabır versin sana,
    kuzenimin eşide 4 aylık gebeyken bebeğini kaybetti .ama bak 1,5 yıl sonra yeni bebeği kucağında.Rabbimin takdirinden sual olunmaz.Zor bir durum Allah yaşatmasın bir daha.Umarım en kısa zamanda tekrar hamile kalıp bebeğini doğurursun.
    sevgilerimle..