arkadaşlar acil bilgilerinizi bekliyorum.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kalilce tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kalilce
  1. kalilce

kalilce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    20 kasım 2008 transferim oldu 8 aralık test yaptırdık sonuç negatif. 12 aralık adet oldum. asıl sorunum şu; ocak 12 sinde adet olmam gerekiyordu 16 gün geçti hala adet olmadım, evde idrar testi yaptım negatif çıktı. benim adetlerim hep düzenliydi ilk defa böyle oluyor. ilaçlardan oldu desem ama oda değil çünkü transferden sonra adet oldum. bu nedemek şimdi. sorun nedir sizce. eğer böyle bişiyle karşılaşan arkadaşlar varsa lütfen paylaşın benimle.önemle bekliyorum haberlerinizi.

2. 28 Ocak 2009
  3. EU1

EU1 Guest

maalesef tedavilerin adet düzensizliği gibi bir yan etkisi olabiliyor...7 ay oldu normale dönmedi adetlerim...mehay arkadaşımız bu konuda bir başlık açmıştı bulursan çok bilgi var orada...yani bekle gelir yakında gelmezse bi doktora git tabiii...bir arkadaşımız 15 gün arayla 2 kere adet olmuştu...ben 10-7-5-3 gün gecikmeler ya da reken gelmeler şeklinde devam ediyorum

4. 28 Ocak 2009
  5. kalilce

kalilce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok teşekkürler. benim 8. denemem tüp bebekte. artık sıradan hayatımın bir parçası gibi oldu nerdeyse. bu zamana kadar hiç böyle olmamıştı hep günü gününe devam ediyordu. bu ay bu durum beni biraz tedirgin etti. ay sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum sonra doktora gidicem. tavsiye ettiğin başlığı inceliycem tekrar teşekkürler.

6. 28 Ocak 2009
  7. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhabalar tıpkı benim yaşadığımı yaşıyorsun bende aralık 6 sında adet oldum ve aynı gün sonucum neğatif çıktı ve 6 gün adet oldum ocak 3 de benimde adet olmam gerekirken olmadı bende ümitlendim ama maalesef test yaptım çıkmadı kan verdim çıkmadı ve dr ultrasonda baktı rahim zarım incelmiş adet söktürücü verdi oda bana dokundu birdaha içmedim ve daha adette olmadım bakalım ne olacak çalışmalarada başlayamadık hakkımızda hayırlısı biraz bekle canım birde dr ilaçlardan dedi aklımdayken yazayım ama ben pek ikna olmadım çünkü bu 4 denemem öbürlerinde hiç yaşamadım bu olayı

8. 28 Ocak 2009
  9. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde transfer negatif, transfer sonrası adet günüm 10 ocaktı olmayınca adet söktürücü kullandım. 8 ocakta dr.a gitmiştim her an olabilirsin demişti olmayınca 10 ocak da ilaca başladım ve ancak söküldü ve tedavime başladım demekki olabikiyor yada şaşabiliyor günlerimiz
    en kısa zamanda dr.a gitmeni tavsiye ederim rahim içi kalınlaşma veya incelme olabiliyor ve dahada sıkıntı yaratabiliyor geçmiş olsun canımcım