arkadaşlar,acil,çok tedirginim:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve serheng tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : serheng
  1. serheng

serheng Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaba arkadaşlar. adetime daha 1 hafta var, az önce akıntıyla karışık kan geldi biraz.dün de eşimle ilişki de bulunmuştuk. ne olduğunu anlayamadım, ara kanama olabilir mi acaba? ya da ilişki sonrası bi kanama olabilir mi? daha salı günü doktordaydım,rahimde ve yumurtalıklarda bi problem olmadığını söyledi. inanılmaz tedirginim,ilk defa böyle bişi başıma geliyo,ellerim titriyo şu anda..bebiş istiyoruz,3 aydır da korunmuyoruz. ne olabilir,nolur yardım edin:KK43:

2. 5 Temmuz 2008
  3. xbaharr

xbaharr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    cnm üzülme benimde bikere senin gibi oldu doktor stresten gerçekleşmiş olabilecegini söyledi dilerim inş.seninde bebişin olur bende 1 senedir istiyom ama olmuyo işte benimde doktorum yumurtalarımda ve rahimimde hiçbir sorun olmadığını söyledi eşimindede hiçbir sorun yok ama bebişimiz olmuyo işte :KK43:

4. 5 Temmuz 2008
  5. serheng

serheng Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canımAllah sana da en kısa zamanda bi bebiş verir inşallah.p.tesi doktora gidicem olmazsa,hayırlısı artık.

6. 5 Temmuz 2008
  7. tuhaf_21

tuhaf_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde öyle olmuştu ve 1 gün sonrasına adet oldum korkacaka bir şey yok.:teselli:

8. 5 Temmuz 2008
  9. tuhaf_21

tuhaf_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana bi öneri verecem senin ve eşinde bir şey yoksa benim yaptığımı dene bana da bi aile büyüğü dedi maydanozu bi tencerede iyice kaynat ve onu kavaya dök üzerine biraz daha sıcak su ekle üzerinde otur yumurtalığını üşütmüşsende olmuyor .sıcak olduğu zaman kalk ve tekrar otur bunu 1 saate kadar uygula ve takdir allahın ben yaptım ve şimdi 6 haftalık hamileyim bir senedir nerdeyse istiyorduk ve allahın takdiri bu ay nasip etti.benden sana bir öneri.yaparsın yapmasın senin bileceğin iş ama allah tüm isteyenlerin gönlüne göre verir inş.

10. 5 Temmuz 2008
  11. tuhaf_21

tuhaf_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana bi öneri verecem senin ve eşinde bir şey yoksa benim yaptığımı dene bana da bi aile büyüğü dedi maydanozu bi tencerede iyice kaynat ve onu kovaya dök üzerine biraz daha sıcak su ekle üzerinde otur yumurtalığını üşütmüşsende olmuyor .sıcak olduğu zaman kalk ve tekrar otur bunu 1 saate kadar uygula ve takdir allahın ben yaptım ve şimdi 6 haftalık hamileyim bir senedir nerdeyse istiyorduk ve allahın takdiri bu ay nasip etti.benden sana bir öneri.yaparsın yapmasın senin bileceğin iş ama allah tüm isteyenlerin gönlüne göre verir inş.

12. 5 Temmuz 2008
  13. ESMA-AYÇA

ESMA-AYÇA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar..ben yenı üye oldum...geçen hafta rahım filmi çektırecektım ve çok korkuyordum..internetten araştırırken forumu buldum ve rahım fılmı çektırenlerın düşüncelerını okudum..bıraz rahatlamıştım..veee fılmı gecen hafta cektırdım...hıç acımadı hıç korkulacak bırsey degılmış...bızde 1yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor:KK43: allah ınsallah enkısa surede herkese nasıp eder.

14. 5 Temmuz 2008
  15. xsxen

xsxen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba, bence adetine kadar eşinle birlikte olma artık derim çünkü bir sürpriz olup hamile kalmış olabilirsin geçtiğimiz günlerde ve yerleşme kanaması olabilir kanaman, tabii ümitlendirmek istemem ama böyle bir olasılık olabilir...bir de yakında doktora gitmişsin neden göremedi böyle birşey varsa diye düşünebilirsin, daha çok minik olduğu için ve hatta rahmine o dönemde henüz yerleşmemiştir o nedenle görememiştir doktor canım..
    umarım hamişsindir...eşinle birlikte olma dememin sebebi, kanamayı tetikleyebilir birliktelik o nedenle...umarım hayırlı haberler veririsin...sevgiler

haa birde sakın hamile olup olmadığın kesinleşmeden yukarıda bir arkadaşın bahsettiği maydonoz kürünü yapayım deme...tehlikeli olabilir, çünkü o kür rahimdeki iltihap vs...temizleyen bişi...allah korusun hamişsen eğer bebişe tamda tutunma sırasında zarar verebilirsin...

16. 5 Temmuz 2008
  17. xbaharr

xbaharr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    bunu bende biliyorum doktorum yumurtalama takibine alacak beni adetin 5.günü yumurtalama takibine alınca deniycem bakarsın tutarr çok saol canm...:teytey:

18. 5 Temmuz 2008
  19. xbaharr

xbaharr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    bunu bende biliyorum doktorum yumurtalama takibine alacak beni adetin 5.günü yumurtalama takibine alınca deniycem bakarsın tutarr çok saol canm...:eek: