arkadaşlar acil dr.veya hastane önerin

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Ab-xix Hayat tarafından 4 Eylül 2007 başlatılmıştır.

4 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Ab-xix Hayat
  1. Ab-xix Hayat

Ab-xix Hayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar iki yıllık evliyim.Korunmamıza rağmen çocuğumuz olmadı.Eşim ve ben doktora gittik bize bir şeyimiz olmadığını söyledi özel bir hastaneye gitmiştik.Bana fazla ilgilenmediler gibi geldi.Çocuk olmaması konusunda Konya ve çevresinde bildiğiniz iyi bir doktor yada hastane tavsiye ederseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

2. 5 Eylül 2007
  3. Ab-xix Hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar konyadan giren yok mu bu bölüme çünkü dr çok önemli bu süreçte diye düşünüyorum lütfen yardım edinnnn

4. 5 Eylül 2007
  5. 1_sen

1_sen Guest

ne kadardr korunmuyorsunuz?iki yildan beri mi?eger iki yildir hic korunmadiysaniz doktora basvurman normal bir takim testler yapmalari lazim her ikinizede..ama daha yeni korunmuyorsaniz...ben korunmayi biraktiktan iki sene sonra hamile kalmistim..

6. 5 Eylül 2007
  7. Ab-xix Hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hiç korunmadık dr gittim pek ilgilenmediler eşimle gittik.Sorun yok dediler ikinizde

8. 5 Eylül 2007
  9. tess

tess Guest

........................................

10. 5 Eylül 2007
  11. Ab-xix Hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşim de bende testleri yaptırdık sorun yok dedi dr

12. 5 Eylül 2007
  13. dilda

dilda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende geçen seneye kadar Konyada öğretmenlik yapıyordum. Konyada 12 sene durdum. Ama bildiğim kadarıyla hiç iyi dr. yok. Ben 2002 yılında aşılama yaptırdım.Ama Ankarada. İlk aşılamada tuttu.Allaha şükürler. Dr.umu değiştirmedim. 15 günde bir bile olsa Ank.ya geldim gittim. Ben sana derim ki hiç Konyada vakit harcama

14. 5 Eylül 2007
  15. Ab-xix Hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım teşekkürler ankarada hangi dr gittin?

16. 6 Eylül 2007
  17. Lizah

Lizah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba Ab-ı hayat, iki yıldır korunmasız çocuğun olmuyorsa bence mutlaka artık doktora gitme zamanın gelmiş.Tabi yaş faktörüde çok önemli.Bence iyi bir tüp bebek merkezinde yaptır kontrollerini bende önceleri hep doktorlara ve hastanelere gittim ama tüp bebek merkezleri gibi deneyimli ve bilgili olmuyorlar.Boşu boşuna biryığın para harcadım. Ben iki kere aşılama yaptırdıktan sonra tüp bebeğe karar verdik.Allaha şükürler olsun ilk denememizdede oldu şuan 2.5 haftalık falan hamileyim :) Ben Antalya tüp bebek merkezinde yaptırdım teavimi çokda memnun kaldım, istediğim zaman doktorumu cep telefonumdan bile arayabiliyorum.Bide madem konyadan geliceksin otel konforunda lojmanlarıda var ve hiçbir ücret talep etmiyorlar.Konyadan gelen bir çok hastayla tanışmıştım lojmanda.Fiyatlarıda piyasaya göre bayağı uygun. Bir araştır istrsen www.antalyatupbebek.com İnşallah herşey istediğin gibi olumlu gelişir.

18. 6 Eylül 2007
  19. Ab-xix Hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim.İnanın sizler sayasinde biraz fikir sahibi oldum