arkadaşlar adnan erdem hakkında bılgı verırsenız sevınırım

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve karpedyem tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : karpedyem
  1. karpedyem

karpedyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar daha onceden amelıyat olan arkadaşlar varsa sevınırım

2. 14 Ekim 2010
  3. hayrunnisam

hayrunnisam Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya adnan erdem hakkında kimse yok mu konuşacak yaaaaaa merak ediyorum

4. 9 Ağustos 2011
  5. keyra

keyra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    192
    Ödül Puanları:
    93
    bende merakediyorum araştırmalarım bir netice vermedi.üstelik doktor hakkında iyi yada kötü yorumda yok

6. 17 Ocak 2013
  7. gul_cicek00

gul_cicek00 :)_Mutlu_:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    26
    bursa kükürtlüde iyi bir estetik cerrah olduğunu duymuştum... daha önce özel doruk hastanesinde çalışıyordu sanırım...

8. 20 Nisan 2013
  9. ditoslek

ditoslek Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    aranıza yeni katıldım, Dr. Adnan Erdem tavsiye ede
    bileceğim başarılı bir cerrah aynı zamanda benim de doktorumdur bir yıl önce göğüs operasyonu oldum ve sonuç mükemmel....

10. 14 Ekim 2015
  11. keyra

keyra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    192
    Ödül Puanları:
    93
    ben araştırmalar sonucu kendisi gözaltı ameliyatımı yaptı. şöyleki gözün bir kapağı ilk ay düştü masajla kendisi düzeldi. ameliyat esnasında ipek dikiş ipliği yoktu oda plastik kullandı ipler çok sertti ameliyatsonrası gözüme battı hani dese ben kendim parasını verip alırdım ipek dikiş ipliğini. bu onun için bir eksi oldu bana. ayrıca gözün birisi aşırı kanlıydı ve diğerinde hiç kanlanma yoktu. demekki birini daha haldır huldur yaptı. ayrıca bir doktor arkadaşım vardı ameliyata oda girdi. ben ilk uyuduğumda nabız aşırı düşmüş dediki ben müdahale ettim napıyorsunuz hastanın oksijen seviyesini iyice düşürdünüz demiş. o müdahele edince düzeltmişler. buda ikinci eksisi. bana dikişlerini alacağım dedi 1 hafta sonra gel dedi. gittim resmen dikişi alırken bağırta bağırta aldı bir gözümden göz kapağımdaki etleri kesmiş. sonra o noktalar kabuk bağladı düzeldi ben o kadar bağırınca yine doktor arkadaşım yanımdaydı ve diğer gözümün dikişlerini o aldı hemde hiç acımadı göz kapaklarımda öyle kabuk bağlayan yara olmadı.buda 3. eksisi. gözün uç kısmını fazla dikmiş bunu hiç kimse farkedemiyor ama ben fark ediyorum eskiye göre. buda 4. eksisi. genel olarak tüm bu olumsuzluklara rağmen ameliyatın üstünden 3 sene geçti ve şu anki halimden çok memnun olduğumuda belirtmek isterim.