arkadaşlar alerjisi olupta çok hapşıran varmı bu durum bebeği etkiliyormu sizce?

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve beren34 tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : beren34
  1. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 5 aylık hamileyim hapşırmaktan her yerim kasılıyor kasıklarık bile ard arda 10 kere 15 kere hapşırıyorum benim gibi olan varmı bazen kasıklarım kasılıyor çok korkuyorum.

2. 7 Ekim 2009
  3. KAYCO

KAYCO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benımde herŞeye alerjım var toza,polene,yÜne dolayısıyla sÜreklı hapŞu vazıyetındeyım ard arda 10-15 defa olmasa da 6-7 defa hapŞurıyorum.. Aynen dedıĞın gıbı benımde kasıklarımda ve karnımın altında Çok aĞrı ve yanma oluyor..
    Benımde aklıma geldı acaba bebeĞe zarar verırmı kendımı bu kadar kasmam dıye..

4. 7 Ekim 2009
  5. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim aslinda biseye alerjim yok ama bende hapsuruyorum neden bilmiyorum..gecenlerde dolaptaki kistan kalma giyisileri havalandirmistim biraz tozlanmis tabi hapsurmaktan ölmüstüm ya..karnim cok agrimisti o gün..

6. 7 Ekim 2009
  7. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya aslında ben doktora sordum birşey olmaz dedi hapşırmaktan ama kasık larımda birden kasılma oluyor demedim eğer hapşırırken karnımı elimle tutarsam birşey olmuyor ama geceleri uyuyamıyorum devamlı bekliyom gelcek diye elerji kötü birşey dilerim bebeklerimizde olmaz beynim patlıycak gibi oluyorbebekleri alerjiden korumak için hamileyken haftada en az dört elma yemek iyimiş gerçi ben günde dört yiyorum belki sizde yersiniz yazıyım dedim.

8. 7 Ekim 2009
  9. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya aslında ben doktora sordum birşey olmaz dedi hapşırmaktan ama kasık larımda birden kasılma oluyor demedim eğer hapşırırken karnımı elimle tutarsam birşey olmuyor ama geceleri uyuyamıyorum devamlı bekliyom gelcek diye elerji kötü birşey dilerim bebeklerimizde olmaz beynim patlıycak gibi oluyorbebekleri alerjiden korumak için hamileyken haftada en az dört elma yemek iyimiş gerçi ben günde dört yiyorum belki sizde yersiniz yazıyım dedim.

10. 7 Ekim 2009
  11. sude_biricik

sude_biricik Guest

Bende de aynı sorun var canım Allah kimseye yaşatmasın valla çok zor...Yaşamayan bilmez...Bende doktoruma sormayı düşünüyodum açıkcası...ınsan korkuyo valla..ınşallah dediğin gibi bebeklerimizde olmaz...

12. 14 Ekim 2009
  13. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu derten muzdaribim. hamileligimin ilk gununden beri hapsiriklarim devam ediyor.
    yaz aylarinda gecdi gibi ama yine geri geldi. Allah' a sukur dr kontrollarimda hiç bir sorun cikmadi.
    Allah cc koruyo meleklerimizi....

14. 24 Aralık 2009
  15. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    normalde ben de alerjigim ama surekli okyanus suyu kullandigim icin bu aralar pek hapsurmuyorum... bence hapsurugu icerde tutmadikca sorun olmaz

16. 16 Nisan 2011
  17. aysem1973

aysem1973 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    7 haftalık hamileyim. Baştan beri burnum tıkanıyor ve sürekli hapşırıyorum. Benim gibi olupta bebegini sağlıklı kuçağına alan varmı? Acil yardım. ne yapmam lazım:92::KK74:

18. 26 Nisan 2011
  19. duygumutlu85

duygumutlu85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende alerjiyim ve her sabah hapşurma nöbetleri geçiriyoruz kendimi hiç kasmıomm koyveriomm hatta bazen fazla koyveriom altıma kaçırıommm :KK9: