Arkadaşlar aranızda kayseride burun ameliyatı olanlar var mı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve hersey.yolunda tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : hersey.yolunda
  1. hersey.yolunda

hersey.yolunda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    FORUMU İNCELEDİM AMA GÖREMEDİM,DR. TAVSİYESİNE İHTİYACIM VAR. BENİM SORUNUM SADECE ESTETİK DEĞİL,KIKIRDAKTA DA EĞİKLİK VAR.ARANIZDA KAYSERİDEKİ MUSTAFA CINGILLIOĞLUNA YADA İRFAN ÖZYAZGANA AMELİYAT OLAN VAR MI?VARSA LÜTFEN BENİ BİLGİLENDİRİN.AMELİYAT OLMAYA KARAR VERDİM AMA KORKUYORUM HANGİ DOKTORU SEÇECEĞİM KONUSUNDA EMİN OLAMIYORUM.:sinifsinif:

2. 23 Ocak 2010
  3. sebnem66

sebnem66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 7 ay önce kayseride saffet örs e ameliyat oldum.bu konu hakkında acılmış bi konu vardı göremedin galiba.kayseride tek tavsiye edecegim doktor kesinlikle saffet örs.üniversite doktorlarına ameliyat olma bence.onlara olan arkadaslarım var şekil olarak onlarınkini begenmedim.burda bi arkadasta sekil dısında burnundaki sorunun düzelmesindende memnun kalmamış.

4. 23 Ocak 2010
  5. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım bende burun estetiği düşümüyorum 1 yıla yakın burada araştırma yaptım bende kayserideyim hangi doktora estetik olabilirim diye...bende saffet beyde karar kıldım ve burada saffet beyin yaptığı burunlardan 6 7 kişinin burnunu gördüm hepside çok beğendim..estetik biölümünden burun estetiği değilde doktorlar ve öneriler bölümü var görürsün oranın 3ncü sayfasında kayseride burun estetiği yaptıran arkadaşlarım die bir konu var benim açtığım orayı bul oku sanada çok yardımı olcaktır eminim..

6. 24 Ocak 2010
  7. hersey.yolunda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim arkadaşlar...Konuya baktım yalnız Saffet Bey herhangi bir hastanede çalışmıyor sanırım özel güzellik merkezi var. Ben estetik dışında kıkırdak ameliyatı da olacağım ve bunu SGK karşılıyor,estetik operasyon içinse fark ödeyeceğim. Saffet beye olursam herikisinin ücretinide isteyecek benden ve maalesef maliyet de önemli benim için. O yüzden sgk anlaşmalı bir hastanede olmak istiyorum. Seyfi Şahin KBB Polikliniğine gitmeyi düşünüyordum;Mustafa Cıngıllıoğluna...Sonra ırfan Yazgan'ın ismini duydum. Bilmiyorum çok kararsızım ve korkuyorum:KK43: Bu benim 2. ameliyatım olacak,daha önce geniz eti ve kemik eğikliği için ameliyat olmuştum;6 sene kadar oluyor,korkum biraz da bu yüzden. Şimdi birde estetik olayı var ki yine memnun kalmazsam bir 3. ameliyata girme olasılığını düşünmek istemiyorum:KK43:

8. 25 Ocak 2010
  9. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla canım saffet bey görüşmeden ücret almıyor istersen randevu al git bi konuş görün derim maliyetini falan sana söler işine gelirse olursun..evet acıbadem ve güneş has. yapıyor ameliyatlarını..ama seyfi şahin de özel bi hastane ona kalırsa...irfan özyazganı da bilmiyorum 1 kişi yorum yapmış onun hakkında kardeşi estetik olmuş çok güzel oldu dedi ama bilmiyorum yaptığı bi burun göremedim..istediğin doktorlarla görüş illaki o doktora ameliyat olcak değilsin fikir almış oluırsun istediğinede olursun ameliyatını derim ben..

10. 29 Ocak 2010
  11. sebnem66

sebnem66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aysu dogru sölüor git bi görüş saffet beyle derim bende. aysununda dediği gibi randevular ücretsizz.diğerleri hakkında bi bilgim yok benim.

12. 29 Ocak 2010
  13. hersey.yolunda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim kızlar en iyisi dediğiniz gibi hepsiyle görüşüp birinde karar kılmak,ne zormuş ya... nedir bu burnumdan çektiğim :sinifsinif: aslında en iyisi komple aldırmak kaydirigubbakcemile3

14. 29 Ocak 2010
  15. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aldır gitsin o zaman:) senin fotolarına baktım ama burnun da o kadar sanki sorun yok gibi hatta hiç yok gibi duruyor..ben yarın 16.30 da acıbademde ameliyat oluyorum doktorum da saffet örs

16. 29 Ocak 2010
  17. hersey.yolunda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fotolarım hep sol profilden farkındaysan:1rolleyes: önden ve sağdan çok çirkin duruyor. zaten tek sorunum estetik değil daha çok içteki rahatsızlığımdan dolayı olmak istiyorum,nefes alamıyorum çok rahatsız ediyor :çok üzgünüm: bu arada ameliyatın inşallah çok iyi geçer,memnun kalırsın,şimdiden geçmiş olsun

18. 29 Ocak 2010
  19. hersey.yolunda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şebnem seninde fotoğrafına baktım şimdi,yeni üye olduğum için fotoğraflara yorum yapamıyorum. eski halini bilmiyorum ama burnun çok yakışmış yüzüne,ayrıca çok doğal olmuş estetik gibi durmuyor,güle güle kullan yerimseniben