Arkadaşlar ayrıLdım :(( yardımlarınızı bekliyorum..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sipsip52 tarafından 8 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sipsip52
  1. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar daha önceki konumdan bildiğiniz gibi defalarca aldatıldım..bu akşam mesajlaşıyorduk havadan sudan öyle..ilk çıktığım zamanlarda bu bizim evin arkasına gelirdi beni görmek için sabaha kadar durduğunu bilirim..! neyse dedimki gelsene seni görürüm falan oda gelirim ama duramam aşkım dedi herkes bana bakıyo tiptip biri gelip nereye bakıyosn sen dese napcam ben dedi ..bende durcaksındedim eskiden nasıl duruyodun dedim seviyosan durursun dedim..' yoksa biter dedim:teytey: senin beni sevdiğin falan yok dedim bitti dedim tamam ben eve girdim dedi.dahada bişey yazmadım arkadaşlar doğrumu yaptım bilmiyorum ama tekrar msj atmaktan korkuyorum :KK43:( irademe sahip olamıyorum hep msj atıp özür diliyorum yardım edin arkadaşlar nasıl engel olabilirim kendime fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum kızzlarr :enbuyukkk:

2. 8 Ağustos 2010
  3. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben hic bisi anlamadim suan, kim aldatti, sen naptin nolmus ne bitmis, en iyisi bikac defa daha okuyayim

keske virgul filan koysaydin cümlelerin arasina arkadasim

4. 8 Ağustos 2010
  5. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canımm daha önceki konumu bi oku istersen ben onu pek açıklamadığım için şuan anlamadın sanırsam :çok üzgünüm: yada eski konumu yeni konuya eklesem mi ??:uhm:

6. 8 Ağustos 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    eee ayrılmak için bahane aramısın tabi aldatılmayı affedip hata yaptıktan sonra eee ne diyelim hayırlı olsun sana değer vermeyen yeni adamla olan hayatın

8. 8 Ağustos 2010
  9. lolalucy

lolalucy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    188
    deli misin ayol seni aldatan birinin yanında ne işin var? o nasılsa yine arayan o olacak diye düşünüp aramaz bir de üste çıkmaya çalışır şimdi. ama bırak gitsin... boşver.... değmez.... kendine olan saygını yitirirsin...

10. 8 Ağustos 2010
  11. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok doğru hayatım :)) simdii güçlü olmalıyım ve ona msj atmamalıyım ama cok zor işte inşş başarıcamm kaydirigubbakcemile5

12. 8 Ağustos 2010
  13. deniz44

deniz44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım oncekı konularınıda okuyup oyle yazayım dedım anladıgım sey bu cocuk senı sevıyor ama onceden aldatmıs yazmıssın bunu anlıyamadım hep kotu gununde senınleymıs senı bırakmamıs senın ıcın sabaha kadar dısarda beklermıs hatta aranızda soz bıle takmıssınız aılesını bıle getırecekmıs ıstetmeye yanı senı sevmese neden yapsınkı bunları yanlız aldatmasını anlıyamıyorum

14. 8 Ağustos 2010
  15. deniz44

deniz44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ılıskınızde sadece bu aldatma olayı bıraz garıp yoksada son yaptıgı sey affedılır bence yaptıgı sey affedılmıycek bı sey deıl

16. 8 Ağustos 2010
  17. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende anlayamıyorum işte :KK43:( cok sewiorm ama ahh şu güven sorunu olmasa kafamçokkarıştı

18. 8 Ağustos 2010
  19. deniz44

deniz44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bak canım sen bırakmıs olsan o senı aldattıgında bırakırdın cunkı aldatılmak daha kotu bu son olay da benım gorusume gore bı sey yok affedılıcek bı sey ama bence o senı sevıyo aldatmasına sastım ben annem vefat ettı yazmıssın en kotu gununde senle olmus bırı ınan sevmeyen bırı sıkılır gıderdı o an