arkadaşlar bademcilkerim şişmiş ne yapmalıyım!...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xzeynpx tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : xzeynpx
  1. xzeynpx

xzeynpx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 27 haftalık gebeyim bademciklerim şişmiş yutkunamıyorum çok rahatsız ediyor ne kullanabilirim ne yapbilirim lüftfen yardım...

2. 22 Nisan 2009
  3. paradises

paradises Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım 28 haftalığım bende.geçen hafta benimde bademciklerim şişti.havalardan oluyor.pek dışarı çıkma polenler uçuşuyor.bünyemiz hassas olduğu için hemen etkileniyoruz.ilaç içemediğimiz için gargara aldım ben.geceleri çok rahat uyudum mikroplarıda ciğerlere gitmesini önledi ve ilerlemedi.günde iki defa nanaeli gargara al ve yap.rahatlarsın.gargaranın zararı yok yutmadığın için.geçmiş olsun

4. 22 Nisan 2009
  5. xzeynpx

xzeynpx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eczaneden herhangi bir gargara alıp kullana bilirmiyim yoksa bizim için özel olan gargara varmı

6. 22 Nisan 2009
  7. gecmis olsun tatlim ilik su icmeye ozen goster bide bogazinin dis yuzune vikis sur bir bez isit ve bogazini sar inan cok rahatlayacaksin gece yaparsan daha iyi olur yatarken sabaha Allah in izniyle biseyin kalmaz kendine dikkat et tekrar gecmis olsun bol bol meyva ye vitamin alman gerek vucudun direncini kaybetmesin tatlim

8. 22 Nisan 2009
  9. paradises

paradises Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tatalım herhangi bir gargara al.nanaeli olmasına özen göster.boğazını yakacaktır mikroplar ölecektir..

10. 23 Nisan 2009
  11. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben 16 haftalıkken farenjit oldum ve çok öksürüyordum kadın dogumcum antibiyotik verdi.kullandım geçti...

12. 23 Nisan 2009
  13. marchandize

marchandize Benden iyisi yok :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım enfeksıyon varsa eger kbb ye gıtmen gerek . antıbıyotıksız gecmez .bende senın gıbıydım 4 gun cektım acıyı gecer dıye bekledım ama enfeksıyon varmıs sımdı antıbıyotık ıctım cok ıı geldı .gecmıs olsun canm

14. 23 Nisan 2009
  15. derya1980

derya1980 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrblar bende de boğaz yanması vardı.doktorum bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı tuz veya karbonat,3-4 damla limon sıkıp karıştırıp gargara yapmamı söyledi.çok iyi geldi.ayrıca eczanedende okyonus suyu (burun spreyi)aldırmıştı.bana çok iyi gelmişti.gargarayı 3-4 kez yapıyordum.geçmiş olsun.