Arkadaşlar bahçeci mi,memorial mi,dr latif küpelipğlu mu? Bana yardim edin.kararsizim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fulum tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : fulum
  1. fulum

fulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bana yardım edin ,tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.İkinci tüp bebek denememi nerede yaptırayım..Ankara'da oturuyorum ama bu kezİstanbuL'da istiyorum.düşüncelerinizi bekliyorum..

2. 2 Eylül 2008
  3. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Valla dedigin yerleri ben bilmiyorum canim
    ben almanyada yasiyorum istanbul acibademde yaptircam birdahaki aya
    insallah rabbim evlat sahibi yapar canim
    emeklerimiz bosa cikmaz insallah

4. 3 Eylül 2008
  5. çixgxtanesi

çixgxtanesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben alman hastanesinde yaptırdım.bahçecinin ekibi alman hastanesinde de çalışıyorlar.şu anda hamileyim.çooooooooook bi ilgi yok ama herkes işinin ehli çok güven verdi bana.doktorları çok iyi.hergün yumurta toplayıp transfer yapan bi ekibin herşeyden önce tecrübesi yetiyor.benim transferimi de bahçeci yapmıştı.yani özel hastane diye aman aman bi ilgi olmasada bu konuda iyiler.çok yoğun bi hastane ama bahçeci kliniği daha pahakı imiş orda ilgi nasıldır bilmiyorum.sonuç olarak ben doktorumdan memnunum

6. 3 Eylül 2008
  7. cennet kokulum

cennet kokulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SEVGİLİ ÇİĞTANESİ bahçeci kliniğinin fiyatı alman hastanesine göre pahalı ben görüştüm.alman hastanesindede halit beyle görüştüm.ne bileyim içime sinmedi.bu 3.denemem olucak.aslında son kez alman hast.de denemek istiyorum.acaba dr.un kimdi.bana yardımcı olur musun??

8. 3 Eylül 2008
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    ben latif beye yaptırdım cnm çok iyi bir hastane ve dün trasfer işlemim olduuuu sonucu bekliyoruımmm tavsye ederimm

10. 3 Eylül 2008
  11. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben memorialde yaptırdım benimde ikinci denenmemdi çok memnun kaldım. şimdi hamileyim.iki embriyo transfer edilmşti ikiside tuttu.

12. 3 Eylül 2008
  13. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    2 tüpübü bahçecide yaptırdım çok yogun şimdi momerielde düşünüyom

14. 3 Eylül 2008
  15. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle bahçeci derim mustafa bey işinin ehli bir prof. benim rahim durumum çok ama çok kötüydü sağolsunlar doktorlarım mustafa ve enver bey ortak çalışmaları sonucu sorunu hallettiler önemli olan sorunlu hastadan kaçmamaları ve ticari bakmayışlarıdır buarada Bahçeci Kliniği,Alman Hst. ve Umut Tüp Bebek Merkezi bu 3 merkezde Prf.Dr.Mustafa BAHÇECİ YÖNETİMİNDE VE ONUN EKİBİDİR Umut'ta fiyatlar daha uygun

16. 4 Eylül 2008
  17. fulum

fulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese çok çok teşekkür ederim.Bende bahçeci kliniğine randevu aldım oraya gideceğim.hayırlısı bakalım....

18. 4 Eylül 2008
  19. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba,
    bahçeci kliniğini tercih etmenizi yazıcaktım ki siz zaten randevunuzu almışsınız :KK66:
    ilk iki denememi memorialda yaptırdım , 3. denememi bahçeci kliniğinde .
    memorialdaki dr.umdan memnun deildim , üstüne üstlük 2 olumsuz denemeyi de orada yaşayınca iyice soğudum. ama bu demek değil ki memorial tüp bebek konusunda başarısız bir hastane . öyle olsa eltim 3. yada 4. denmesinde ve eşimin başka bir akrabası ilk denmesinde hamile kalmazlardı . sadece dr. içie sinmedi çok , evet belki işini profesyonelce yapıyordu ama oldukça ilgisiz , soğuktu . bizler özel hastalarız , bnu zorlu süreçte daha çok ilgiyi beklemekte haklıyız. ekip - yapılan işlemlerdeki titizlik , OPU öncesi ve sonrası , transfer öncesi ve sonrası hastaya sunulan dinlenme mekanları çok çok güzel , bu anlamda alman hastanesinden 1-0 önde demeliyim :KK66: yalnız transfer olduktan sonra dinlenme odanıza getirildiğinizde sedye değiştirme kısmı var , insanın kafası bulanabiliyor . hoş benim 3 denemem almanda olsu , orada sedye değiştirme drumu felan yoktu , yine tutmadı mesela :))

bahçeci kliniğinde ilk görüşme ve transfer mustafa beyle oluyor :)
    oradaki dr.um süleyman beydi . çok çokkkk memnundum kendisinden , ama kısmet işte , olmayacağı varsa nerede yaptırırsan yaptır olmuyor . size süleyman beyle devam etmenizi öneririm. OPU ve transfer alman hast.de oluyor . transfer sonrası sedye-yatak değişimi yok. hem koltuk hem de yatak olabilen tekerlekli bir sandalyede yapılıyor işlem , kişiles/tek kişilik dinlenme odaları yok perdelerle ayrılmış bir salon düşünün , her bölmede 2 kişi dinleniyor . sürgü ihtiyacınız olursa isteyebiliyorsunuz hemşireler bu konuda yardımcı oluyorlar.

ben 4. denememi umut'ta yapıcam inşallah . umut da bahçeci ekibi oluyor fiyatları alman hast. ya da bahçeci kliniğine göre daha uygun üstelik fiyata ilaçlar dahil :KK66:

Allah hepimizin gönlüne göre ve bu akdar emeğin , uğraşının karşılığını versin ..

sevgiler