Arkadaslar bakar mısınız!! :(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve esrasofo tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : esrasofo
  1. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar ben sat a gore 22 haftalik hamileyim nasipse kiz bebegim olucak.ama doktorum haftasina gore bebek biraz geliskin dedi.bi kac gundur kasiklarimda ve afedersiniz apis arasi diye tabir ettigimiz bacaklarin ic kisminda hafif batmalar oluyo.bazen bicak gibi bi anda giriyor agrilar.bebegim de masallah biraz hareketli acaba bebek baski yapiyo da normal bi durum mu? ya da bi kac gundur erken dogum riski ile ilgili seyler okuyorum Allah korusun ole bisey mi? 2 gun sonra dr kontrolum var dr a da sorarim ama boyle seyler yasayan var mi ogrenmek istedim.

2. 8 Şubat 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    seni korkutmam istemem canım ama bıçak gibi saplanmalar iyi bişey olmasa gerek. hani acı yada ağrı olması normal bebek baskı yapıyormuş çünkü bu haftalarda. ama tarif ettiğin gibi bıçak saplanmaların sürekli oluyorsa doktora git derim ben. yani ben olsam öyle yaparım.

4. 9 Şubat 2010
  5. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkur ederim canim ilgin icin bugun gidicem dr a insallah kotu bisey yoktur.

6. 9 Şubat 2010
  7. sokoprenses

sokoprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım oncelıkle gecmıs olsun ben 24 haftalık hamıleyken bebegımı almaya kara verdı dr.um erken dogum rıskım vardı ama bende bole batmalar yada agrılar olmadı bıraz rahatla bence canım sankı ole bıse degıl gıbı gelıyor bana ama en dogru bılgıyı tabıkıde dr.un verıcektır muayeneden sonra yazarsan sevınırım merakta koyma bızı hoscakal cnm

8. 9 Şubat 2010
  9. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    muayene oldunmu esracım??????

10. 9 Şubat 2010
  11. Guley

Guley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde öyle olmustu ama benımkı 25 veya 26 haftamdaydım..benim bebeğim ters dönmüstü..bası yukarda ayakları asagıda ve ayakları ıle kasıklarıma baskı yapıyordu..doktora gıttık ters dönmüs dedi..iki gün sonra yıne gıttım bu sefer dönmüstü..o zamanda agrım yoktu..sen doktora bır görün. cok gelismeside...sen şeker testi yaptınmı bilmiyorum...seker varsa bebek cabuk büyüyormuş...ama teste daha var sanırım..

gecmıs oolsun

12. 10 Şubat 2010
  13. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaslar dun gittim dr a doguma gitmis gec gelicek dediler gitmedim bugun gidicem kasiklarimda arada batmalar oluyo batmalarin hemen ardindan bebegim deli gibi hareket ediyo icerde acaba bebek mi yapiyo da diyorum bugun gidicem insallah hayirli haberlerle gelirim bu tosun kiz durmuyo :KK70:

14. 10 Şubat 2010
  15. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok gecmis olsun canim.Allahim tekrardan en kisa zamanda sana nasip etsin yine insallah.isteyen herkese saglikli sihhatli.

16. 11 Mart 2011
  17. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    konu sahibinin isteği üzerine konu yorumlara kapatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.