arkadaşlar bakarmısınız lütfen bilgilerinize ihtiyacım var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve meleğimsin tarafından 24 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : meleğimsin
  1. meleğimsin

meleğimsin Guest

merhaba arkadaşlar benim sorunum şu: şimdi ben 9 aydır korunmuyorum ama hala hamilelik filan yok bu ay akıntım için ftil kullandım düzenli olarak eşimle ilişkye giriyoruz adetimde son 2 aydır düzensiz ve benim son adetim 6 temmuzdu yaklaşık 3 gündür filanda kasıklarım ve tam üst bölgede çok ağrım var sizce neden olabilir inşallah önemli bişi değildir şimdiden teşekkür ederim:çok üzgünüm:

2. 24 Temmuz 2008
  3. adet düzensizliği yaşadıysan son zamanlarda sanırım yumurtalıklarınla ilgili ufak bi rahatsızlıktır ağrı nedenin, yani çatlamadan kalmış bir yumurta bile ağrı yapabiliyo ( yaşadığım için biliyorum ) ya da kist oluşmuştur o ağrı yapabilir ,ayaklarını üşütmüş olabilirsin, aksine hiçbişey de olmayabilir............... kısaca demek istediğim şu ; çok ciddi bişey olmadığını düşünüyorum ama çok telaşlandıysan en iyisi doktora gidip öğrenmen

4. 24 Temmuz 2008
  5. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım umarım ciddi bişiy değıldir

6. 24 Temmuz 2008
  7. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım kasık ağrısı hamilelik belirtiside olabiliyo fitilide kullanmışsın hamile olma olasılığın yüksek cnm inş hamişsindir.a.s.

8. 25 Temmuz 2008
  9. meleğimsin

meleğimsin Guest

sağolun canlarım içimi rahatlattınız

10. 25 Temmuz 2008
  11. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım ayyy çok sevindirdin beni valla keşke öyle birşey olsa inşallah rabbim.a.s.

12. 25 Temmuz 2008
  13. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım geçmiş olsun .adet düzensizliğin varsa belki yumurtlama günündür ,ağrı ondan olabilir..hamile bile olabilirsin.benim arkadaşım iltihap için fitil kullandı birdaha ki ay hamile kaldı..umarım sende kalmışsındır canım...

14. 25 Temmuz 2008
  15. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım benim çok sağol inşallah hamileyimdir bende yumurtlama günüdür diye yordum ama ilk defa oluyor böyle benimde arkadaşım ftille hamile kalmıştı ayy çok heveslendim şimdi amaa..a.s.

16. 25 Temmuz 2008
  17. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım benim çok sağol inşallah hamileyimdir bende yumurtlama günüdür diye yordum ama ilk defa oluyor böyle benimde arkadaşım ftille hamile kalmıştı ayy çok heveslendim şimdi amaa..a.s.ve bunun yanında bugünde bel ağrım başladı çok feci noluyor bana ya daha adetime 12 gün var

18. 25 Temmuz 2008
  19. meleğimsin

meleğimsin Guest

:teytey: heyyyyy herkeşler nerde kimse yaw kimsecikler yokk muuuu???tatlicadiarzu:kahve: