Arkadaşlar bana da bir fikir verin kafam çok karıştı..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve benSelinova tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : benSelinova
  1. benSelinova

benSelinova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben şimdi liseyi yeni bitirdim,üni yi kazandım ve 2 eylülde kayıt yaptıracağım ama elimde lise diplomam yok çünkü alttan bir dersim vardı haziranda girdim o dersin sınavına bana cevaplar verilmesine rağmen hoca gıcıklığına herkesi bıraktı son sınıf bir tek ben vardım.tekrar eylülde bir sınav daha varmış ve benim kayıt tarihim bittikten sonra sınavlar başlıyor tekrar sınava giremiyorum çok geç oluyor girsemde.. :KK43: geçici diplomada alamıyorum alttan dersim olduğu için.Bugün okula gittim görüşmeye birşey yapabilirmisiniz diye sormaya kazandığın üniversite ile görüş öğrenci belgesi felan getiriyim de diplomamı daha sonra götür üniversite bir esneklik yapar dedi ama öyle birşey yapmıyor üniversite eve geldim aradım üni.yi yapamayız dediler.Liseyi tekrar aradım hocam böyle böyle dedim birşey yapamıyorlar dedim bu yıl üniye gidemezsem okul puanımda gitmiş olacak yani 2 yılım boşa gidecek ve ben haksızlıkla bırakıldım sınavdan bu adil değil dedim ve hiçbirşey yapmıyorlar buna rağmen ne yapacağım bilmiyorum bir akıl verin bana lütfen senağlama

Şimdiden teşekkür ederim :a015:

2. 17 Ağustos 2010
  3. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.445
    Ödül Puanları:
    238
    keşke yardımcı olabilsem ama hiç bi fikrim yok. sınavları da öne alamazlar sanırım. okulla gidip yüz yüze konuşsan bi esneklik yaparlar belki rapor falan bulup diplpmanı aldıktan sonra kayıt yaptırma durumu olabilir belki..

4. 17 Ağustos 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    baska belgelerde esneklik oluyor ama diplomada yapmıyor üniversiteler canım çünkü farzet geçemedin eylülde o zaman nasıl üniversiteye kayıt yaptırmıs oluyorsun sen lisende halletmelisin bu işi

6. 17 Ağustos 2010
  7. benSelinova

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lisem o kadar berbat ki yani beni bir dövmedikleri kalıyor :KK43:
    sırf bu yüzden üniversiteye kayıt yaptıramazsam kahrolurum heralde..okuluma o kadar sinirliyim ki hem haksızlıklıkla hoca yüzünden bırakılıyorum diploma alamıyorum hem de o kadar ters konuşuyorlar ki bana nerdeyse dövecekler...:kızgın:
    malesef rapor felanda olmuyor :1no2:

8. 17 Ağustos 2010
  9. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    öyle hocaların yatacak yeri yok. eğitim sistemi çok mükemmel de üniversiteyi kazanmış öğrenciyi lisede tek ders için alıkoymaya kalkıyorlar. inşallah bi şekilde halledersin. benzeri kuzenimin başına gelmişti, 90larda kredili sistem saçmalığı sırasında. kızın haberi yokmuş dersi kaldığından, herşey tamamlanıyo, diplomayı almaya gittiğinde "biz yeni farkettik sen şu şu dersten kalmışsın" diyolar. hoca sınavları geç okumuş öle bişeydi. ne asab bozucu.

10. 17 Ağustos 2010
  11. benSelinova

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet aynen öyle sinirimden nerdeyse ağlayacağım ya off senağlama

12. 17 Ağustos 2010
  13. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Üniversitenin yapabileceği bir şey yok malesef.

Okulla halletmeniz gerekiyor.

14. 17 Ağustos 2010
  15. ozcen

ozcen 12 dev adama tam destek.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Aileniz neden görüşmüyor okulla?

16. 17 Ağustos 2010
  17. benSelinova

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    babamla görüşmüyorum şehir dışında zaten annem çalışıyor özel sektörde ve çalıştığı yerden 5 dk bile ayrılamıyor..telefon açıp görüştü ama birşey değişmedi

18. 17 Ağustos 2010
  19. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    ya nedir bu çocukların hali yaa...ne kadar saçma bi düzen var ülkede...her türlü zorluğu çıkaracaklar yani illaki...

üniversite bişey yapamaz canım iş senin lisede bitiyor..onlarında böyle acımasız davranmasına pes diyorum..yazık değil mi bu kızın emeğine koca bir yılına...

inşallah insafa gelirlerde halledersin canım çok üzüldüm:teselli: