Arkadaşlar bana yardım eddinnnnn

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Zara tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Zara
  1. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim ilk aşılamam tutmadı ikincisini düşünüyorum tabi ramazandan sonra ama güzel bi hastane vede tabikiii en önemlisi güzel bi doktor arıyorum bana yardımedin lütfen tavsiye edeceginiz hastane avrupa yakasında olsun aslında en son gittigim doktor aşılamayla zaman kaybetme bence tüp bebek yap dedide oda baya bi masraflı oluyo sigorta üzerinden yapsam olmuyo yaşım tutmuyo 30 yaşında olmam gerekiyomuş 3 kere aşılamam olması gerekiyomuş böle duydum ben gerçeklik payı ne kadar bilmiyorum bu konu hakkında da bilginiz varsa yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler RABBİM hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin .....

2. 13 Ağustos 2009
  3. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sende sorun ne bence doktor deĞıŞtırme onunda etkısı oluyo sıl baŞtan herŞeyı yapıyosun.bende senın gıbı Çok ıstıyorum ama Çaresızım pcos var gonal-f 450 ye baŞlıcam hayırlısı

4. 27 Ağustos 2009
  5. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    zaten cok azını ödüyo devlet...sen bu arada aşılam yapyıtıken baya para döküyosun en iyisi.....direk tüp bebeğe gitmadem....istanbulda mustafa bahceci var cok yiy bi ekip....

6. 27 Ağustos 2009
  7. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım mustafa bahçeci hangi hastanede bende öle düşünüyorum tüp bebek yapcaz galiba tavsiyen için teşekkürler

8. 27 Ağustos 2009
  9. bebing

bebing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    kendi kliniği var diye biliyorum.nette arattır.hemen cıkar