arkadaşlar bana yardım eder misiniz??

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve candy1905 tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : candy1905
  1. candy1905

candy1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm öncelikl ben siteyi sürekli takip ediyorum ama ilk defa bişeyler yazıyorum birilerinin fikrini almaya çok ihtiyacım var.Benim 2 yıllık bi ilişkim vardı liseden arkadaştık ama geçen yıl farklı şehirlerde üniversiteler kazandık yani bi yıl uzaktan devam etti.çok büyük bi sorunumuz yoktu şimdiye kadar elimizden geldiğince buluşuyoduk sürekli telefonda konuşuyoduk.ama bu yaz herşey değişti o bi otelde işe girdi ve çalışmaya başladı.ama işleri hiç bitimiyodu konuşamamaya başladık ben geceye kadar onu bekliyodum biraz konuşuruz diye ama bu kadardı ve bana yetmiyodu uyanınca günaydın msjı atıcak vaktinin bile olmamasını aklım almıyodu o da bnm hiç halden anlamadığımı düşünüyodu.sonuç olarak bigün bu konuda yine tartıştık bir sürü bağırdı çağırdı bende olmuyo böle dedim o da bak bidaha aramam dedi bnde arama dedim öle bi ayrılık yaşadık.ama 10 gün sonra ben dayanamadım ve aradım ondan sonra o yeniden başlamak istediğini söledi ben çok özlediğini bensiz yapamadığını falan..ama sonrasında bana sürekli bağırıp çağırmaya fln başladı tlfnda ben gerçekten acayip alttan alıyodum çünkü işte çok sorunları olduğunu mutlu olmadığını herkesin ona yüklendiğini anlatmıştı sonra bağırma konusunda kendini tutamadığını beni incitmek istemediğini söledi ve benden zaman istedi işten çıktığı gün arıcağını söledi ve önceki gün konuştruk.bu seferde artık benle konuşmak istemediğini önceki gibi hevesli olmadığını söledi ben ayrılalım dedğim gün herşey bitmiş onun için bende o olaydan sonra ii konuştuğu zamanları hatırlattım inkar etti.sizce bu değişikliğin sebebi ne olabilir çokseviyodu lafta ama ben ne düşünceğimi şaşırdım artık

2. 16 Eylül 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    öyle davranmasının altında illa b neden olması gerekmez,dengesiz işte:nazar:

boşuna yorma kendini

seviyor diye düşünme dekafamçokkarıştı

telefonda süren bi ilişki zaten, çabuk tukenmesi normalmirmirmirmir

4. 16 Eylül 2009
  5. acilikiz

acilikiz Guest

cnm hani demiş ya bak bidaha aramam diye sen de arama etme demişsin sonra dayanamayıp aramışsın onunda bi yeri kalkmış havalara girmiş kendini ağırdan satıp seni peşinden sürüklemeye çalışıyo bence

6. 16 Eylül 2009
  7. Pati

Pati Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dengeszler işte...
    arayıp sorma bırak,düşme peşine...alttan alcagın kadar almışsın gerisini karşı tarafa bırak :1closedeyes:

bi atışmanızda 10 gün ayrı kalmışsznz vee SEN aramışsın çocuk değil...düşün yani fisfisfis

8. 16 Eylül 2009
  9. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli ..gibi şarkılar var ama sen yinede inanma..
    Bitir gitsin, ne uğraşacaksın afra tafrasıyla...

10. 16 Eylül 2009
  11. anobis

anobis deli kıs :) Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    113
    tartışmalar onu soğutmuş olabilir belki..

erkeklerin hepsi aynı al birini vur ötekine :/

12. 16 Eylül 2009
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

hohoy :)))

bak 2006modelim doğru sölemişşvereliniortak ne uğraşcan bunun gibi dengesizlee.bırak gitsinn.o gitti die sen nie yanıosunki.o yansın seni kaybettiğine

14. 16 Eylül 2009
  15. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    otelde calısıyormus beraber oldugu hanımlar vardır teldekı askını unutmus olabılır
    acımasızca ama gercek
    hem 10 gun sonra yenıden arayan sensın
    bıtsın dıyen yıne o
    ugrasmaaa hıc urasma hıc de ustune alınma

16. 16 Eylül 2009
  17. acilikiz

acilikiz Guest

hyr nadya bitsin diyen kız, erkek dememiş. Candy olmuyo böle demiş çocukta bak aramam bidaha demiş

18. 16 Eylül 2009
  19. candy1905

candy1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet ben demiştim ilk başta ama o zamanda haksız olduğumu düşünmüyodum sonuçta insanın ne kadar çok işi olursa olsan bi günaydın demeye ayıracak 2 dakikası olur bence tabi istedikten sonra.ben haksız olduğumu düşündüğüm için aramadım yapamadım sadece onsuz çok mutsuzdum onun için.açıkcası ben altllatn aldıkça değer verdikçe çok şımarttığımı düşünüyorum ama kabul edemiyorum birazda 20 gün önce sensiz yapamam çok özlüyorum diyen biri bianda nasıl bu kadar değişebilir şimdi gayet mutluyum seni hiç aramıyorum diyebilir bu kadar kolay mı yani herşey