Arkadaşlar bana yardimci olun....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EFSANE202 tarafından 9 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EFSANE202
  1. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR MERHABA BEN MEMORIAL HASTANESİ VE DR SEMRA KAHRAMANLA İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTİYORUM AYRICA COCUKİSTİYORUM.COM'A ÜYE OLAN ARKADAŞLAR VARSA SİTEYLE İLGİLİ BİLGİ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM İNDİRİMİ FALAN OLUYORMUŞ YANİ FAYDALI BİŞİYMİ???ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.CADIARZUCADIARZU:içelim:

2. 10 Temmuz 2008
  3. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelıkle şunu söleyım dr.semra kahramanı bnde cok duydum cunku ben tedavıye ara verdım ama bu sure zarfında enıyıyer ve dr.lar hangısı arstrdım v e bnada bu doktorn ısmnı önerıdiler bnce ii i secım ve hastanyelde konustm cok ılıglendıler,basarı oranıda yuksekmış hayrlısı olsun canım allah yradmcın olsun

4. 10 Temmuz 2008
  5. elizab@

elizab@ pımpığın annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    istanbulda olsaydim onu tercih ederdim....cunku hakkinda duyduklarim hep olumlu....ama hastalari varsa onlara sor daha iyi bilirler

6. 10 Temmuz 2008
  7. mavi_ay

mavi_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım internet sitelerinde yaptıkları çalışmalar ve baiarıları bolca anlatılmışşş..
    Semra kahraman ço çok ünlü bir doktorrr
    Yurt dışından bile tedavi olmaya gelen hastaları çoğunluktaymışşş

Aslında iyi tercihh.İsnalbulda yaşamış olsaydım kesinlikle ilk tercihim olurdu

Allah yardımcın olsunn canımm:teselli:

8. 10 Temmuz 2008
  9. acem_kizi

acem_kizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ben bursadayım kendi dr bile oranın cok iiii biyer oldugunu söyledi bence ben oraya gitmedigime cok pişmanım ama bu dr da memnunum inşallah hayırlısı olur

10. 10 Temmuz 2008
  11. EU2

EU2 Guest

canım bende tüp bebişimi Memorialde yaptırcam Rabbim kısmet ederse .. internette çok araştırdım ..çok metnini duydum... zaten Semra Kahraman çok çok ünlü işinde çok iyi bir Doktor sadece O değil ekibindeki Doktorlarıda tavsiye ediyorlar ekibide çok iyiymiş..ben en kısa Zamanda memoriale Gidip Bir ön görüşme yapıcam şuan tüpbebek heyetraporumun çıkmasını bekliyorum ...
    cocukistiyorum .com a Gelince orasıda Çider Derneği oraya yıllık Çok uygun bir fiyata üye Oluyorsun doktora Giderken Senın randevularını Onlar alıyorlar ve Tüpbebek masraflarında memorialde 400$ yada 600$ lık bir indirim yapıyorlar ve semra kahraman ekibindeki doktorlar için muanelere ücret ödemiyorsun sadece semra Kahramana birebir Muane olursa ödüyorsun ben Dernekle Tel.de Görüştüm..
    Sende ara Bi konuş çiderle Sitesinde Tel. noları var... daha net bilgi alırsın

12. 14 Eylül 2008
  13. cxoxcelli

cxoxcelli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben almanyada yasiyorum 5 kez tüpbebek tedavi yaptim sonuc negatif 4 kez almanyada 1 kez istanbulda yaptirdim.doktorum semra hanimdi ben cok memnun kaldim sonuc negatif olmasina ragmen 6. denememi tekrardan semra hanimda yaptirmayi düsünüyorum ekibide kendiside bence cok iyi.

14. 14 Eylül 2008
  15. nilay74

nilay74 Guest

Bende almanyada yasiyorum. Biz 3 defa yaptirdik ama tutmadi. Semra hanimla ilgili bende bilgi edinmek istiyordum. Iyi oldu. Sizde sorun neydi? Ve maliyeti ne kadar oldu canim?

16. 14 Eylül 2008
  17. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım merhaba bende memorialde tedavi oldum 2 kez taze deneme yaptık tutmadı iki kez dondurulmuşlarla denedik 4. denemem de oldu şimdi rabbime şükür dün pozitif sonucunu aldım. ben memnun kaldım hastaneden çok rahat ettiriyorlar insanı özellikle benim doktorum bana çok moral verdi benim takiplerimi nur dokuzeylül yaptı transferimi semra kahraman yaptı zaten bu işin en önemli aşaması transfer aşaması bi de istdiğin zaman özel telefonlarından ulaşabiliyorsun ben öneriyorum AMA tabi herşey Allahtan eğer o isterse ol derse doğal yollardan bile verir vaktinin gelmiş olması lazım

18. 14 Eylül 2008
  19. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar malum asılama raporu olanlara tup bebek artık bın ytl cıvarında........memorıalde fıyat ne kadar acaba bılen varmı???????pahalı oldugunu duymustum da............a.s.