arkadaşlar banada yardımcı olursanız sevinirim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve almina79 tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : almina79
  1. almina79

almina79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende 12 yıllık evliyim ama eşimle anlaşamıyoruz çok küçük yaşta evlendim 17 yaşında 2 tane kızım var önceleri yaşım küçük olduğu için eşimin sözünden pek çıkmazdım ama artık bazı şeylerine tahammül edemiyorum benim sorunumda ilgisizlik ve bilgisayar oyun oynuyor sürekli geç saatlere kadar son 2 yıldır bu şekilde geç yatmalar aileye hiç zaman ayırmamlar sürekli evde ama hiç evde değilmiş gibi çok tartışmalarımız oldu ayrılmayı düşündük ama çocuklar yüzünden vazgeçtik ama iki zıt insanız hiçbi konuda anlaşamıyoruz eşimin evlilik anlayışı sadece evin ihtiyaçlarını karşılamak açmısın açıktamısın tabiri kısaca ve bunlara karşılık herşey onun istediği gibi olcak kimse onun sözünden çıkmasın istiyor benide çocuklarıyla aynı tutuyor yani benimde söz hakkım yok bende tam tersi ilgi bekliyorum beraber bişeyler paylamak istiyorum çok denedim ama olmadı ve artık ben bu evliliği istemiyorum kendisindende çok uzaklaştım sevmiyorum desem yeridir bi evde 2 yabancı insan gibiyiz cinsel hayatımızda yokgibi bişey artık boşanmayı kesinlikle düşünüyorum ama aileme bu durumu anlatmak çok zor ilgisizlikten bu sorunlardan yuva yıkılmaz diyorlar ne yapacağımı bilmiyorum böyle bi evliliğide ben istemiyorum çünki açıkça bana söyledi istiyorsan böyle istemiyorsan kendin bilirsin dedi defalarca seni seviyorum ama değişemem ben böyleyim diyor ben neyapıyım şimdi ama bende eskisi gibi olamam yani bu evlilik benim gözümde bitti.eğer yazdıklarımı okursanız bana yardımcı olursanız çok sevinirim biraz uzun oldu okurken sıkılmazsınız umarım.aranızada yeni katıldım sizlerle tanışmak isterim

2. 4 Mart 2009
  3. meyra8

meyra8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    85
    Ödül Puanları:
    153
    tatlım yanlıs yere acmıssın bir derdim var bölümüne acman gerek

4. 4 Mart 2009
  5. mujdeci

mujdeci Sevgi Neydi? Sevgi EMEKTİ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya çok üzüldüm inşallah en yakın zamanda düzelir aranızdaki problem evlilik bu şekilde nasıl yürürki zaten :KK43: Bi uzmana gitseniz beraber evlilik danışmanları varya belki bi çözüm bulunur

6. 4 Mart 2009
  7. nur.sima

nur.sima Guest

"vliliğide ben istemiyorum çünki açıkça bana söyledi istiyorsan böyle istemiyorsan kendin bilirsin dedi defalarca seni seviyorum ama değişemem ben böyleyim diyor "

bilgisayarı bozun. önce bitirmeyi aklınızdan çıkarıp konuşmayı deneyin. çocuklar üzerinden üstüne gidin. ne olacak bu çocukların hali falan diye

8. 4 Mart 2009
  9. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bak şimdi.ben daha önce evlenmedim ama boşanmış bi ailenin çocuğuyum.çocuklar ne olur diye boşanmamazlık etme sakın.çocukluk döneminde sıkıntı olsa bile akılları erince hak vereceklerdir.o yüzden çocukların için hayatını zindan etme.eğer katlanabiliyosan ayrı mesele ama bi ömür boyu sadece ve sadece çocuklar için işkence çekmemelisin.ben şimdi annemle yaşıyorum ve annem yeniden evlendi.üvey babamı da çok seviyorum ve 29 yaşındayım.2.5 ay sonra da evlenicem.annem eğer öz babamdan boşanmamış olsaydı,ben evlenip gittikten sonra ne yapacaktı?

10. 18 Mart 2009
  11. almina79

almina79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize çok tşk ederim benimle ilgilendiniz için inş allah hakkımızda hayırlısını verir

12. 18 Mart 2009
  13. almina79

almina79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım gül pembe yanlış yere yazmışım ama yeni üye olduğum için önce bilemedim uyarın için tşkler

14. 18 Mart 2009
  15. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşinizle aranızda ki yaş farkı ne kadar...?