Arkadaşlar bebeğimi kaybettimmm:(((( Tekrar ANNE olmak istiyorum...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve achel10 tarafından 20 Mart 2008 başlatılmıştır.

20 Mart 2008
    Konu Sahibi : achel10
  1. achel10

achel10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar sizlere yazmıştım beta hcg değelerim hızla düşüyor diee yardım eden tesellide bulunan tüm arkadaşlarıma çook tşk ederim ama MALESEF bebeğimi kaybettimmmm
    :KK43:((((((((((((((

Dün akşam kahverengi lekeler geldi bu sabahta lapa lapa kırmızı kan geldi düştü bebeğimmm :KK43:((((

Ben kanamam bittikten sonra tekrar çalışmalara başlayıp hamile kalmak istiyorum ancak doktorum psikolojim açısından 2-3 ay daha beklememizi söyledi ama ben tekrar annee adayı olmak istiyorum sizlerden ricam başından böle bi olay geçen varmı?? tekrar hamile kalırsam sağlıklı bi gebelik olurmu??

Şimdiden çok tşk ederimmm....

Yalnız, çaresizzz ve Mutsuzzzzzzzz :KK43:(

2. 20 Mart 2008
  3. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146

canım öncelik le çok geçmiş olsun..Allah bi daha yaşatmasın böyle bir olayı....
    benim bildiğim kadarıyla 1 ay korunmak gerekir mutlaka ondan sonra olabilir..vücudunun tekrar eski haline gelmesi gerek..bu yüzden acele etme canım....bu aradada kendini çabuk toparlamaya bak..beslenmene dikkat et,stresten uzak dur,sigara içiyosan kesinlikle bırak,folik asit kullan....bunlar çok önemli....sağlıklı yaşamalıyızki sağlıklı evlatlarımız olsun...

dr.un herhalde çok üzüntü yaşadığın için böyle demiş olabilir..bu yüzden kendine dikkat et...moralini yüksek tut...tutki bidahakinede bebişin sana sıkı sıkı tutunsun...:içelim:

4. 20 Mart 2008
  5. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle çok geçmişler olsun..... rabbim tekrar anne olmayı nasib etsin...
    bence dr dinle, ve 2-3 ay korun..... rahim dinlensin... dr boşa sölemez tatlım 2-3 ay ara ver diye... ben seni çok iyi anlıyorum... bulupta kaybetmenin pisikolojisi içindesin.... ama bence biaz ara ver sende ruhunda ,bedeninde bi kendine gelsin... olur mu tatlım..(. ben kaç yıldır bulamadım bile ...)

Son düzenleme: 20 Mart 2008
  6. 20 Mart 2008
  7. ilaydaa

ilaydaa Guest

Öncelikle çok geçmiş olsun
    Bencede 3 ay ara vermen gerekiyo
    Rahimin kendini toparlaması gerekiyo
    Aksi halde tekrar düşük yapabilirsin..

8. 20 Mart 2008
  9. batxix

batxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun ben bunu 1 ay önce yaşadım 8 haftalık bebeğimin kalp atışları durdu ve aldılar ama doktorum bekle falan demedi korunun demedi kendini ne zaman haır hissedersen o aman terar annne olabilirsin dedi. bende önümüzdeki ay olur mu dedim. olur ama biraz dinlen demişti sadece. ama ben dinlenmeden tekrar denedim şimdi haber bekliyorum ve yakında test yapıcam. yine de doktoruna danış ben bu konuda çeşitli duyumlar aldım. kimileri bekle diyor kimileri devam doktorunlA TEKRAR KONUŞ BENCE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

10. 20 Mart 2008
  11. ESXIXNGXUXL

ESXIXNGXUXL Her nefes ebediyyen sükür Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda yine hamile olursun

12. 20 Mart 2008
  13. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

canım öncelikle geçmiş olsun hayırlısı böyleymiş allah herşeyin hayırlısını verir canım
    bende ilk hamileleiğimde düşük yapmıştım banada doktorum sen kendini ne zaman iii hissediyosan o zaman tekrar yapabilirsin kanaman bittikten sonra demişti ama benim kendimi toplamam 6 ayı buldu ve 6 ay sonra ilk denemede hamile kaldım ve bebeğim şimdi çok sağlıklı nazar değmesin:nazar: ilk zamanlarda çok dikkatli olmak gerek ben şimdiki hamileliğimin ilk zamanlarında çoğu zamanımı yatarak geçirmiştim.
    allah senin birdaha anne olmana izin verecektir canım haberlerini tekrar buradan alacağız
    nasıl olsa bebeişin oluyo onunla kendini avutabilirsin

14. 20 Mart 2008
  15. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benım basımdan cok sukur boyle bırsey gecmedı canım ama gecen arkadaslarımı gordum 2 3 ay beklemek sadece psıkolojık deqıl bebeqının saglıklı olması acısındanda onemlı zaman su gıbı akıp qıdıyor umarım tekrardan hamıle kalırsın .Bıraz daha sabırlı ol

16. 20 Mart 2008
  17. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim inan cok uzuldum bende yasadim bu duyguyu seni cok ii anliyorum ama sakin kendini uzme cunku tekrar hamile kalacaksin canim inan buna allah yardimcin olsun

18. 20 Mart 2008
  19. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimde aynısı oldu cnm çok acı veriyor seni çok iyi anlıyorum. bana drum korun dememişti zatende olmuyor bebek kolay kolay tutunamıyor bir daha. ben 7 ay oldu hamile kalamadım hala bu ay druma bir daha gideceğim bakalım ne diyecek sizlerle paylaşırım. mevlam tez zamanda bebişlerimizi kucağımıza versin.