arkadaşlar bebişlerimize aldıklarımızı buradan paylaşalım mı

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve ilgin0707 tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ilgin0707
  1. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar dokuz ay bir süreç ve bu süreç tahmin ettiğimizden daha hızlı geçiyor arkadaşlar bebişlere aldıklarımızı buradan paylaşırsak birbirimize fikir vermiş oluruz ne dersiniz:KK46::nazar::CüvCüv:

2. 7 Ekim 2008
  3. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    birşeyler almak için daha cok cok erken degilmi :) ben 5-6 ayliktan sonra bişeyler almayi düşünüyorum inşaAllah..tabi ananeler babanneler ufak tefek şeyler almaya basladilar..malum ilk torun heycani var her 2 taraftada :) ama ben inşaAllah 5-6aydan sonra almayi düşünüyorum :)

4. 7 Ekim 2008
  5. aysen_balikesir

aysen_balikesir nazlı miray yaşam hediyem Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    evt bancede erken canım daha cinsiyetler bile belli değil
    ama 1kaç ay sonra beyaz sarı yani her iki cinsiyetinde giyebileceği şeyler alınabilir

6. 7 Ekim 2008
  7. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Evet erken ama hani derler ya bebeğe ilk don al donansın diye :) Bende gittim ilk atletiyle kilodunu aldım :) Sarı-beyaz. Babanemde beyaz üstünde renkli noktaları olan bi yedek örmeye başladı :) Bizde de iki taraf için ilk torun heyecanı olduğundan herkes bişeyler alma telaşında. Kayınvalidem yere oynasın diye bıraktığımız zaman halının üstünde kalmasın diye yumuşaşık kapitone bi kumaş almış. Çizgi film kahramanları var üzerinde. Şimdi onu diktiriyo oyun örtüsüymüş :) Bana kalsa dünyaları alırım da eşim tutuyor. Cinsiyeti belli olsun az daha büyüsün beni tutana aşkolsun :)

8. 8 Ekim 2008
  9. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar ben genel olarak bir başlık açtım bende 7 ay gelmeden hiç birşey almam sadece zaman geçtikçe aldığımız ciclerin fotolarını ekler birbirimize yardımcı olur fikir veririz düşüncesiyle bu konuyu açtım
    herkese sevgiler