Arkadaşlar ben çarşamba gunu tedaviye başlıyorum fakat emin değilim yardım lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve deniz0509 tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

15 Haziran 2009
    Konu Sahibi : deniz0509
  1. deniz0509

deniz0509 Birgün geliceksin bebeğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben çarşamba gunu tedaviye başlıyorum fakat emin değilim yardım edin lütfen.
    belki bana kızacaksınız hem başlıyorsun hem de aklın nerdeydi diye.
    benim eşimden kaynaklanan problemim var sadece 50 sperm var morfolojide %4
    istanbul tüp bebek merkezinde aret beye gidiyorum ama bazı arkadaşlarla konuştuk çok farklı yerler söylediler
    ne yapıcam çok kararsız kaldım acaba erteleyip biraz daha mı araştırsam yoksa kader diyip buraya mı gitsem.
    memorial, bahceci kliniği
    istanbul cerrahi falan diyorlar. lütfen yardım edin.

2. 15 Haziran 2009
  3. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    gunaydın canım tedavin hayırlı olsun senin gonlunden neresi geciyosa oraya git kaydirigubbakcemileistersen aklındaki merkezleri arayıp konus konusmakla bile kararsızlıktan cıkabilirsin ama istanbul tupbebek merkezinide iyi biryer olarak biliyorum belkide bebislerin orda seni bekliyodur :ecrin_bebek::KK46:icinden geleni yap canım allah utandırmasın dualarım seninle:Saruboceq::Saruboceq:

4. 15 Haziran 2009
  5. amanda29

amanda29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.968
    Ödül Puanları:
    238
    Erkek infertilitesinde en iyi merkezin Memorial olduğu söyleniyor. Ön görüşme de ücretsiz. ıstersen arayıp randevu al, gidip bir görüş. En enazından fikir edinirsin. Tedavinde kolaylıklar diliyorum

6. 15 Haziran 2009
  7. deniz0509

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    geç kalmış olmam mı ama
    bugun reglimin gunu çarşambada doktora gidicem dedim
    kandimi acaip şartlandıdım ama biyandan da acele etmek istemiyorum offff
    memorial da kimi önerirsiniz peki
    bilindik var mı

8. 15 Haziran 2009
  9. babytwin

babytwin Cemre Kızım :) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de amandaya katılıyorum. bu ilk denemen mi olacak bilmiyorum.
    ama benim eşimde de spermler problemliydi. istanbulda memorial ankara'da maya çıktı hep karşımıza. geçen ay maya'da tedavi gördüm. ve çok şükür şimdilik herşey yolunda. benim ilk denememdi.
    bence iyice araştır ve içine sinen bir yere git. 1 aydan birşey olmaz... ayrıca belki çarşambaya kadar araştırır karar vermiş bile olabilirsin. bence sen kolalrı sıva biran önce... nerede yaptırırsan yaptır umutlu olmayı ihmal etme. rahat oalcağın yeri tercih et.... başarılar...

Son düzenleme: 15 Haziran 2009
  10. 15 Haziran 2009
  11. ELha2012

ELha2012 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    kızzzzzzzz sen hala karar veremedinmi........başla hemen daha strese girme .....senin için neresi hayırlısıysa inş orası olsun.......şimdiki aklım olsaydı ben bahçeci yada mayaya giderdim diyorum .......ama sen kalbinin sesini dinle.....o seni yönlendirecektir zaten......canımmmmmmm arkadaşımmmmmmm

12. 15 Haziran 2009
  13. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    acele etme yaşın çok genç yanlış merkeze karar verip pişman olma hem para gidiyor hem sinirler.
    memoriai da güvenç karlıkaya ve hale karagözoğlunu övüyorlar. ben hale hanıma gitmiştim beğendim.
    hemen tüm hastanelerle görüştüm (medaical park ve eurofertil dışında) memorial ı beğendim. almanda tüp yaptırdım ama keşke memorial da yaptırsaymışım sonuç farklı olabilirdi tabii allahın bileceği iş ama. çidere üyeolursan 1650 eur artı ilaçlar. erkek infertilitesi ise mutlaka görüş derim. ön görüşme muayene olmazsan üzcetsiz. muayene galiba 190 lira çidere üye olursan galiba o da ücretsiz ya da sağlık sigortası indirimi yaptılar bana 100 lira. ama zaten senin bir problemin olmadığı için rahime yumurtalıklara ultrasonla bakmaları şart değil. bende şarttı.
    ama kadın infertilitesi olsa en beğendiklerim hemen hemen eşit düzeyde kadıköy şifa, medicana çamlıca(faruk vanlıoğlu) ve istanbul cerrahi. kadın infertilitesinde ne alman ne memorial mutlaka ve şiddetle bu üçünü öneriyorum kaydirigubbakcemile3

14. 15 Haziran 2009
  15. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    memorial ile görüşmeden karar verme. eğer reglinin ilk günü ise bugün yarın memorial dan randevu alabilirsiniz. eşinin iş yerini bilemiyorum ama herhalde hafta içi cumartesi olduğu gibi 1 saat bekletmezler. önemli bir karar. lütfen memorial ile görüş ve için rahat bir şekilde çarşamba da hangisi ile devam edeceksen onunla et. memorial için erkek infertiletisinde uzman diyorlar. konu şiddetli erkek problemi olunca 3-4 denemede başaramayanlar da var. sonradan tüh memorial mı olsaydı deme en azından. git görüş hayatım.

16. 15 Haziran 2009
  17. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canim ayni kararsizliklar bende de vardi yani herkezde olabilir
    boyle aklin karistiysa biraz bekle
    tam emin oldugun bir yerde basla lutfen
    cunku cok sabir istiyor bu yol
    bende burdaki arkadaslarin erkekler icin memorial i dedikleri icin tercih ettim hastane ve doktorlarindan da memnun kaldiklarini bahsediyorlardi
    benim en cok dikkatimi cekende su oldu spermleri 6000 7000 kat buyutuyorlarmis
    bende temmuzda randevu alicam daha gitmedim
    hakkinda hayirlisi olsun

18. 15 Haziran 2009
  19. deniz0509

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim
    mapavrili kızma bana inan çok stersliyim çünkü benim eşimde şiddetli infertilite var evet ve kendiside bu duruma çok siddetli biraz anlatmıştım bu konuyu
    yani neredeyse bana ek sans veriyor olmadı boşanacagız diyor
    bilmiyorum belki kendince bir sıgınma bir af dileme galiba acındırma ama beni çok uzuyor
    o yuzden allahın işinede karışmak istemiyorum ama iyi yer olsun istiyorum
    peki sizce 3 gun direk ben geldim tedaviye başlamak istiyorum desem tum raporlarımla,