arkadaşlar benim biğdem bulanmıyor 6 haftalığım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Nagihan tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Nagihan
  1. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ben 6 haftalık hamileyim bende miğde bulantısı başdönmesi aşerme bazı şeyler yok merak ediyorum daha sonramı olur arkadaşlar ben miğde bulantısı olmassa hamileliği riksli diye duymuştum
    6 senedir buanı :nazar:bekliyordum bişey olmasından korkuyorum
    lütfen cevap yazarsanız sevinirim
    şmdikten tşrler opuyorumnanaktan

2. 17 Ocak 2010
  3. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    ay cnm ne alakası var yaaa. aksine bulantı yoksa daha sağlıklı bir anne adayı olduğunu okumuştum bir prof.'un yazısında. ayrıca şikayet etmek için henüz çok erken diyorum ve 8. haftayı beklemeni öneriyorum. eğer o meşum bulantılar gelirse emin ol ki keşke bulantım olmasaydı diye düşüneceksin.sengözlerimebaksanab

4. 17 Ocak 2010
  5. yeldacinar35

yeldacinar35 küçük adamım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bulantı için henüz çok erken 7 veya 8 haftalıkken başlıyor diye biliyorum aslında hiç bulantın olmasa daha iyi hiç üzülme bulantım olmuyor diye ben bulantı zamanlarımda izlediğim tv filmlerinden bile tiksindim düşün artık

6. 17 Ocak 2010
  7. mu_se

mu_se günes topla benim icin .. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dert ettigin seye bak canim ne guzel iste bulantin olmadigi icin bebegini daha iyi besleyebilirsin ..
    benim cok kotu gcti ilk 3 ayim ama kiz kardesimin bi kez bile bulanmadi migdesi tum hamileligi boyunca
    bence sende sanslilardansin ben ilk 3 ay kafami yastiktan kaldiramamistim baya kilo vermistim bebeklerimde cok zayifti o yuzden hic stres yapma ve hamileliginin tadini cikar doyasiya :)))

8. 17 Ocak 2010
  9. Miss.Destiny

Miss.Destiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ohhh ne guzel iste daha ne istiyorsun :)) Bendede ne bulanti oldu bugune kadar nede baska bir belirti. Ilk haftalarimda supheleniyordum bu ne bicim hamilelik diye. Halende hic bulantim yok, asermede yasamadim henuz

10. 17 Ocak 2010
  11. sofia

sofia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bulantim yok diye hafiflanani ilk kez okuyorum, benim etrafimdaki cogu hamilenin hic bulanmadi hepside cok guzel bebeklerini dogurdular, benimkide 6.haftada basladi 15. haftanin ortasinda bitti ( daha cok zaman gecmedi uzerinden insallah duyup geri gelmez) ve canimdan bezdirdi. gunde 5 defa kusuyordum. hic miden bulanmazsa cok sanslisin, insallah bulanmaz ve saglikli bir hamileligin olur.

12. 17 Ocak 2010
  13. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ah Canım bu günlerin keyfini çıkar ne güzel işte,benimde 3 hamileliğimde-ki 1 tanesi düştü- hiç bulantım olmadı.Bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor her halde.Sağlıkla al kucağına al yavrunu...

14. 17 Ocak 2010
  15. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Naagihancım delirdin mi sen???? Merak ettiğin şeye bak ! Benim tam 6 haftalıkken başladı bulantılarım. Resmen cehennem azabı yaşadım tam 6 hafta boyunca. Sen dua et ki fazla bulantın olmasın. Allah sağ salim kucağına almayı nasip eder inşallah.

16. 17 Ocak 2010
  17. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim içim rahatladı ama çok korkuyordum bende riksli diye duymuştum allahım güzelce hamileliğimi başına kadar bitirsem inşallah kucağıma alırım hayırlısıyla

Son düzenleme: 17 Ocak 2010
  18. 17 Ocak 2010
  19. dnzece

dnzece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    biz 20 haftalık olduk. bende de hiç bulantı kusma aşerme hiçbişey olmadı. hamile değilmiyim acaba düşündüm bi ara:) korkulcak bişey olduunu sanmıyorum. ultrasanda gayet sağlıklı görünüyor bebeğim allah şükür.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.