arkadaşlar bi bakar mısınız?acil,kafam çok karıştı:(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve serheng tarafından 12 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : serheng
  1. serheng

serheng Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar hepinize merhaba tekrar. okuyanlar bilirler,geçen gün bi hormon problemim olmuştu. neyseki normale döndü,fakat bu ay adetim çok saçma sapan oldu. geçen c.tesi pembe bi akıntı başladı,çarşamba gününe kadar pembe ve açık kahve devam etti, çarşamba günü adet oldum,perşembe öğlen kesildi, sonra düne kadar yine pembe ve açık kahve devam etti. dün öğlen tamamen bitti.normalde 6-7 gün sürerdi.ayrıca çarşamba günü doğum kontrol hapına başladım kist için,acaba kanamayı o kesmiş olabilir mi? böyle bişi başına gelen var mı? bu arada p.tesi kan testi yapıldı,negatifti. stresten de olmuş olabilir mi?bir de göğüslerim hala şiş,ve aslında bugün adet olmam gerekiyordu. şimdiden teşekkürler hepinize.

2. 20 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : serheng
  3. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    walla bu öylesine bir hamişlik yorumu olamaski be canım. normalde olsa zevkle hepimiz bir yorum yapardık ama sağlıksak bişey olarak görünüyor. herseyden önce dr araman lazım. çünkü hormonlarında değişiklik olduğu için reglin bu ay böyle karışmış olabilir. ama eğer hamileysende kesinlikle ilaç içmemen gerekiyor biliyorsun. yani kesin ve sağlıklı bır cevap için lükfen dr git. ve güzel haberlerinide bizimle paylaş :KK70: