arkadaşlar bi bakarmasınız bana 3 lü test yapılmadııı???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mavixsxxsxxsxxsxxsx tarafından 12 Mart 2008 başlatılmıştır.

12 Mart 2008
    Konu Sahibi : mavixsxxsxxsxxsxxsx
  1. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben bugün kontrole gittim.dr um dediki 2 li testin güzel çıktığı için 3 lü teste gerek duymuyorum dedi..fisfisfissadece kanda AFP ye bakıcakk.aranızda benim gibi olan var mı??ben 3 lü herkese yapılıyo diye biliyorum.bilgi verirseniz çok sevinirimmma.s

2. 12 Mart 2008
  3. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    maviş hatırladığım kadarıyla sen acıbadem de aylin hanıma gidiyordun.ben orda cemile hanıma gidiyorum ve o da benim 2li testim iyi çıktığı için 3lü test yaptırmaya gerek duymadı.3lü testi sadece şüpheli durumlarda yapıyorlarmış ayrıca 2li testin daha güvenli ve doğru bir sonuç verdiğini söylediğini bana cemile hanım.yani endişelenmene gerek yok doktoruna güven bence.

4. 12 Mart 2008
  5. mavixsxxsxxsxxsxxsx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    streetpit canım ayy çok rahatladım valla.acaba dedim sadece bana mı yapmadılar diyee.cemile hanımı da biliyorum memnunmusun dr dan canım..ben çok memnunum dr dan.çok saol canım.içimi rahatlattın valla:)

6. 12 Mart 2008
  7. mavixsxxsxxsxxsxxsx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    streetpit canım ayy çok rahatladım valla.acaba dedim sadece bana mı yapmadılar diyee.cemile hanımı da biliyorum memnunmusun dr dan canım..ben çok memnunum dr dan.çok saol canım.içimi rahatlattın valla:)

8. 12 Mart 2008
  9. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Meraklanma Bazi Dr.gerek Duymuyor Korkma Bir Sorun Olmaz...

10. 12 Mart 2008
  11. sherry456

sherry456 Guest

canım bence de meraklancak bişey yoktur. benim dr da 2 li test yapamadı direk 3 lü test yaptı.yani her doktorun bakış açısı farklı.
    allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize.

12. 12 Mart 2008
  13. ACELE

ACELE Guest

korkma tatlım banada 2 li teste gerek duymadı doktorum sadece 3 lü test yaptı merak etme inşallah bebişini sağlıkla alırsın kucağına :nazar:

14. 13 Mart 2008
  15. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bencede endişe edilcek bi durum yok... Benimde ikili taramam riskli çıkmamış olsaydı doktorlar banada 3'lü taramayı muhakkak yaptırman gerekiyor deseler bile yaptırmazdım... Anca kafa karıştırıyor bu testler... Bakalım bende yarın 3'lü tarama yaptırcam.Allah'ın izniyle inşallah sonuçlarım güzel çıkıcak... Çıkmazsada kesinlikle amniyosentez yaptırmıcam :KK43:((((

16. 13 Mart 2008
  17. EU3

EU3 Guest

canım merak etme benimde 2 li testimin sonucu iyi ama 3'lü testte yapılacak doktordan dpktora değişiyor kimisi istiyor kimisi istemiyor merak etme

18. 13 Mart 2008
  19. EU2

EU2 Guest

Mavişşşciğim benim dr sen istersen yapalım ama 2li güzel çıkmış gerek yok dedi bende yaptırmadım bende kalachakraya katılıyorum kafa karıştırıp stres yaptırıyor o yüzden gereksiz canını sıkma ne güzel işte bebişin sağlıklı Allahın izni ile a.s.