Arkadaşlar Bi Bakarmısısnız Önemli?

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve agrin tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : agrin
  1. agrin

agrin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar mrb. Ben Çatlama iğnesinden 12 gün sonra test yapmıştım Beta hcg 4, Progesteron 15 çıkmıştı.Bugün çatlama iğnesinden sonraki 17. gün ama hala adet olmadım. Normalde yumurta çatladıkatan 14-16 günler adet oluması gerekmez mi? Kist olutu diycem yuymurtam çatlamış pregesterondan belli. Öyle hiç adet belirtiside yok sadece göğüslerim 10 gündür biraz acıyor ve beyaz akıntı oluyor. Arkadaşlar fikirlrinizi paylaşırsnız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 10 Eylül 2009
  2. 9 Eylül 2009
  3. kittycat

kittycat Gelmezsen Gelmeeeeeeeeeee Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yumurtladıktan 14 gun sonra adet oluyoruz canım senin gunun gecmiş tekrar test yaparsan iyi olur opuyorumnanaktan zaten önceki testinde 4 cıkmıski bu hamilegin olabilecegini gösteriyor erken oldugu icin dusuk cıkmıs olabilir şimdi eminim yukselmiştir inşallah hamişsindir :Saruboceq:

4. 9 Eylül 2009
  5. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Madem HCG 4 cikti neden kan testini tekrarlamadin? Belliki yeni olusan bir gebelik var, progesteron seviyende hayet güzel cikmis. Kesin hamilesin. Simdiden tebrikler.

6. 9 Eylül 2009
  7. agrin

agrin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Canım sen nediyosunnn ayyyyy İnşallah . Kan testini korkudan yaptıramıyorum. Günüm gecsin diyorum ozaman yapıcam yani 13 de. Bide kasıklarımda hiç ağrı filan da yok. Bilmiyorum ki eger hamileysem dilel benden ne dilersen. Allahım inşallah yüzümü güldürür.

8. 10 Eylül 2009
  9. agrin

agrin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    İnşallah canımmm bilmiyorum ki kan testi yapmaya korkuyorum.Günümü bekliyorum. Allah isteyen herkezin yüzünü güldürür inşallah bu mubarek ramazan ayında.

10. 10 Eylül 2009
  11. laubali

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106

Anlamadim canim hangi günü bekliyorsun? Zaten adetin gecmis testide zamanindan önce yapmisin demekki 14.gün gidip yaptirman gerek bi test daha var ama sen bunu hala yapmamisin. Bence biran önce git kanda baktir, varsa vardir zaten ortaya cikar. Beklemekle bebegine belki iyilik yapmis olmuyorsun, doktorun ilac vs verebilir tutunmasi icin ek takviye progesteron falan. Yani ne bilim bebegin geldiyse gelmis diye düsünüyorum. Hadi hayirlisi olsun insallah

12. 10 Eylül 2009
  13. agrin

agrin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Cnım ben gecen ay ayın 13 de adet oldum. Ama iğneyi adetin 12 günü vurdurdum. Zaten beklenen adet gününden önce olamam lazım dimi?

14. 10 Eylül 2009
  15. laubali

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Anladim canim, adetin 17 gün gecti sandim. Yanlis anlasilma olmus kusura bakma. O zaman bir kac gün daha bekle, progesteron yumurtladigini gösteriyor, insallah bebegin gelmistir

16. 10 Eylül 2009
  17. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.