Arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var bana yardımcı olur musunuz?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve swettyy tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : swettyy
  1. swettyy

swettyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar salı günü itibariyle hamile olduğumu öğrendim:) ertesi günü kan tahlili yaptırdım ve beta hcg 2748.60 çıktı bu çok yüksek bir değer değil mi sizce daha 4 haftalık dedi doktor görümcem ve kuzenim de hamile onalrın biri ilk yaptırdığında 800dü diğerinin 100dü git gide çıktı tabiki o da şuan 1000 seviyelerinde ve binimkinin böle olması çoğul gebelik olabilirmiş ben ikizim belki ondan olabilir doktor evet çoğul gebelik olabilir riski yüksek dio başka bir doktor ise belli olmaz dio kafam karıştı ptesi doktora gideceğim ama sizde bana söler misiniz ilk beta yaptırdığınız da değeriniz kaçtı bilmiyorumkismile

2. 22 Şubat 2010
  3. erenzeyno

erenzeyno Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben ılk kan testımde 4 haftalıkken hamıle oldugumu ogrendıgımde 5000 cıkmıstı dr yuksek dedı 2 hafta sonrada ıkız oldgunu ogrendık

4. 24 Şubat 2010
  5. pelikanx

pelikanx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim ilk testimde beta hcg:9409 çıkmıştı. 4 haftalık hamileydim. doktor birşey söylemedi ama bizde iki hafta sonra ikiz ihtimali olduğu söylendi. 8. haftada ikiz oldukları kesinleşti. hayırlısı olsun diyorum

6. 24 Şubat 2010
  7. esma3a3a

esma3a3a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tek mı cıftmı oldugu hala belıı degıl.6+6 yken tek kesenın ıcınde ıkı tane ıgbı goruyo.sizde varsa ultrason resmı benımkıyle karsılastırabılırmsınız.heryere koydum kımse bısey yazmadı ya.

8. 26 Şubat 2010
  9. ssidre

ssidre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim 5 haftalıkken belli olmuştu yalnız 2 tane kese olaraktı birtanesini görmüştük kap atıı vardı sonra doktorum 1 hafta sonra tekrar cağırdı diğerinide gördük kalp atışı vardı doktorunun bilmesi lazımdı