arkadaşlar bir akıl verin ne olur :((((((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve heidi81 tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : heidi81
  1. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    herkese merhaba. benim çok büyük bi derdim var arkadaşlar ve ne olur bana akıl verin yoksa aklımı oynatıcam. daha öncede buraya yazmıştım bi erkek arkadaşım vardı 1 yıldır çıkıyoruz bu süre içinde defalarca kavgalarımız oldu ama eften püften sebeplerden ve aynı gün akşamında barışırdık. Bir buçuk ay önce yeni bir işe girdi ve o süreçte uzun süre görüşemedik hatta ayrıldık tekrar barıştık fakat deneme süresi sonunda işten çıkarıldı. Ailesiyle olan tartışmalarından dolayı bunalıma girdi ve evden çıkmadı görüşemediğmiz için kavgalarımız sıklaştı ve en sonunda ayrıldık. Hem de büyük bir kavga sonucunda ve ağza alınmayacak küfürlerle. Tabi bunda benim de onun deliler gibi kıskanç olduğu halde sırf sinirimden ben başkasıyla evleniyorum beni arama dememin de etkisi oldu. Ama biliyorumki beni hala çok seviyor ben de onu aynı şekilde. Ben bu ayrılığın siniriyle benimle yıllardır evlenmek isteyen uzak akrabamız olan bi insanın yemek teklifini de kabul ettim. Ama içim o kadar acıyoki çok pişmanım. Evlenmek isteyen insan zengin,işi olan ve beni çok mutlu edeceğine inandığım gerçekten iyi bir insan. Ayrıldığım ama hala sevdiğim insanınsa düzgün bi işi yok şu anda ve çok kötü sözler kullandı bana. Ama yine de ben kendimi o insanı para için satmışım gibi hissediyorum. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız arkadaşlar yalvarırım bana bi akıl verin, acımdan ölücem artık :KK43:((((((((((

2. 16 Mart 2010
  3. sizi yeteri kadar tanımıyoruz ki? adaylarıda tanımıyoruz..
    vallahi siz bilirsiniz hangisiyle mutlu olacağınızı.ama bu desti izdivaç programı değil ki tek tek görüşün karar verin:hulya:

4. 16 Mart 2010
  5. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    "para için satmak" düşüncesi saçma olmuş:)
    bir ilişki nasıl başlarsa öyle devam ediyor diye düşünüyorum ben
    kavgalı, küsmeli başladıysa ilerde de devam edecektir.
    aileyle de problem varmış zaten.
    diğer kişiyle evlen ya da evlenme diyemem elbette ama
    şu anki ilişkini tekrar tekrar gözden geçir bence
    hele karşındaki sana küfredebilen biriyse bir daha yüzüne bile bakma.
    küfür, hakaret de bir çeşit şiddettir.

6. 16 Mart 2010
  7. bucakmagduru

bucakmagduru XXL KIYAFET GİYMİCEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir insan 7sinde neyse 70indede odur unutma sürekli kavga ile geçen bi ilişki ilerde daha çok patlak verecekdir kfür etmeseydi sana belki kavgalarınız çözüme ulaşabilirdi ama sevgiliyken küfür eden yarın öbürgün eşin olduğunda dayağada başlayabilir şuan görüşdüğün kişi sana saygı gösteriyosa kıymetini bil

8. 16 Mart 2010
  9. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Tartışmalarınıızn sebebi işsiz oluşu mu?yoksa onun öncesinde herşey süt limandı da sonradan bu işten çıkması mı psikolojisini etkiledi?
    Eğer evveliyatında sorunlarınız varsa..hiç boşuna geri dönmeyi düşünme..
    Yeni görüştüğün kişiyle de görüşme bence..ya da bişeyler hissediyormusun o kişiye karşı.Biraz kendini toparlamalısın..
    Yeni bitmiş bir ilşki ardından, başlayan yeni bir ilşki ,ne kadar sağlıklı olabilir sence?

10. 16 Mart 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sırf parası var diye iş güç sahibi diye zengin diye de biriyle evlenilmez ki anacım :nazar:

İlla biriyle evlenmek mi lazım hem akışına bırakın kendinizi hayatınızın.

Öteki sizi gerçekten seviyorsa hatasını anlar gelir zaten.

12. 16 Mart 2010
  13. lightlife

lightlife eylülde geeeeellll :) Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bence şuan ikisinide askıya alın ve psikolojinizin düzelmesini bekleyin.. zaman hangi yöne gideceğinizi gösterecektir..aceleye getirmeyin bişeyleri.

14. 16 Mart 2010
  15. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    canım aslında tartışırdık ama ufak şeylerden kıskançlıklardan filan ve hemen barışırdık küs kalamazdık zaten ama bu işe girme çıkma dönemlerinde ailesi de çok üzerine gitti hatta annesi defol git evden bile demiş o ara ben de üzerine gittim çaba göstermedin diye. ve artık öle bi noktaya geldikki herşey üst üste geldi çünkü ben de iş arama sürecindeyim ve benim de psikolojim çok iyi değil. Diğer kişiyi de yalnızlıktan korktuğum için ve panikle yemek teklifini kabul ettim. ama biliyorum ki bana değer verecek ve beni mutlu edebilecek bi insan ama şimdi çok içim yanıyo hala ayrıldığım insanı severken ne işim var benim başkasının yanında diye acı çekiyorum :KK43:(

16. 16 Mart 2010
  17. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşların dediği gibi açık yazmamışsın, parasız diye mi kavga edip ben başkasıyla evleniyorum dedin??

18. 16 Mart 2010
  19. sanyeli

sanyeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    zamana birak bence ...ne bu acele???