Arkadaşlar Bir Bakarmısınız Yardım

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve eskisehirli2626 tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : eskisehirli2626
  1. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA BENIM ESIMIMIN SPER SAYISI KOTU VE DOGAL YOLDAN OLMAZ DEDILER TUP BEBEK DEDILER AMA TUTMAZ DIYE KORKUYORUM VE MADDIYATTA OLMADI ICIN HAYAL KIRIKLIGINA UGRAMAKTAN KORKUYORUM OLMASSA DIYE YIKILIRIM CUNKU AMA HERSEY allahım bılır tabı ama ınsanın elınde degıl uzulmemek allahım butun ısteyenlere en kısa zamanda bebıslerıne kavustursun kızlar esımın spermsonuclarına bı bakarmısınız bızım gıbı olupta tup bebek yaptıran tutan varmı morale ıhtıyacım var 12 MILYON SPERM ILERI HIZLI YOK HIC ILERI DOGRU YAVAS 40 YERINDE HAREKET 40 HAREKETSIZ 20 SIZCE TUP BEBEK YAPTIRSAM TUTARMI CVP BEKLIYORUM TSK SIMDIDEN ARKADASLAR

2. 11 Haziran 2009
  3. Duru_

Duru_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Değerler düşük canım ama tüpbebek dediyse drlar oluyordur herhalde ...Samimi olarak birşey söylesem maddi dururum iyi değil diyorsun ,istersen önce eşine birkaç ay şu keçiboynuzu kürünü uygula, cidden faydası oluyor.. En azından sperm kalitesi ve sayısı artar belkide normal yoldan hamile kalırsın bu yolla ..He yinede olmassa en azından eşinin değerleri biraz daha yükselir o zaman yaparsınız tüp bebeği ..Aynı aşmalardan geçtiğim için kendimde seni gördüm bir an rabbim günlüne göre versin canım benim ..a.s.

4. 23 Haziran 2009
  5. boniibon

boniibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canımmm çakşır otu, ginseng bunları yap. bol ceviz bal. yedir. hemen tüp bebek yapmayın.