Arkadaşlar bir deneyin ..

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve avebru tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : avebru
  1. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar dün eşimden Rezene çayı istedim..

Bana "Doğadan" marka rezene çayı almış, içinde anasonda var..Dün ve bugün içtim ve bebek mışıl mışıl uyuyo. Normalde bebişi gündüzleri uyutmakta zorlanıyordum ufacık bir sesten uyanıyordu, sonra uyutmak için yeni baştan -emzir- pışpışla- yavaşça yatağa bırak-yatarken uyanırsa yeniden yattığı yerde emzir ve ses çıkarmadan odayı terket- yoluna başvuruyordum..Uyumasının sebebini araştırdım meğer "anason" hem gaz giderici hemde uyku verici bir bitkiymiş..Şimdi arada uyanıyor emziriyorum yeniden uyuyor..Belki sizinde işinize yarar..:kahve:

http://www.50mucizebitki.com/anason.html

http://www.dogadan.com.tr/main.html

2. 11 Haziran 2008
  3. BenKardelen

BenKardelen AŞKLARIM BUĞRA&BEYZA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende bugün aldım rezene çayı eczaneden. bebek için unuttum nasıl kullanılacağını sormayı bilen kullanan varmı bebeğe nasıl nezaman verilicek bu rezene çayı??? kendimde içieyim madem bendende geçecekse bebeğe. üzerinde büyüğede küçüğede 100ml yazıyor dr 30 ml demişti

4. 11 Haziran 2008
  5. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Kardelencim ben bebeğe vermiyorum kendim içiyorum, sütten hemen geçiyor bebeğe ..

6. 13 Haziran 2008
  7. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    rezene çayı hem süt yapar hem gazı alır ama anasonu drlar önermiyorlar uyşturucu etkisinden dolayı.