Arkadaslar Bir Sorum Olcak

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

7 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaslar bir coğunuz biliyor Allah ıma cok sukur bende yenı sonucumu aldım ve pozitifti simdi size sormak istediğim benim gibi hamile olan arkadaslar bazen rahim içime sanki iğne batıyor size de oluyormu ve belimde ağrıyor bazen bunlar normalmi acaba?a.s.:nazar:

2. 7 Nisan 2008
  3. hafsaa

hafsaa Guest

bende oldu canım benım bence normalş gercı herkesın hamılelegı farklıdır agır iş yapma kollarını uzatma

bebısın hayırşı olsun

4. 7 Nisan 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Batmalar ağrılar normal canım.Dikkat et kendine.Bel ağrısı bende olmadı şimdilik.Sen bişey taşıma,uzanma raflara.

6. 7 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

cok cok tesekkur edeim canım amin insallah seninde bebişin hayırlı olsun canım. sen ne zaman ilk ultrasona girdin canım kac haftalıkken? ben ayın 15i gircem insallah ama nasıl beklicem bilemiyoruma.s.

8. 7 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

sağol canım benim Allah ım bebişlerimizi bize bağışlasın insallah. sen ilk ultrasona ne zaman girdin canım kac haftalıkkena.s.

10. 7 Nisan 2008
  11. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Hepsi normal,herşey olur sakın kafana takma.Yalnız beklemek gerçekten zor ultrasonu bir de kalp atışlarını:))

12. 7 Nisan 2008
  13. gulseren4434

gulseren4434 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bana doktorum 15 gün sonra kontrole gel dediiii keseyemi bakıyor o zaman?

14. 7 Nisan 2008
  15. gulseren4434

gulseren4434 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya birde 12.gün bizim bebişler kaç haftalık oluyr tam olarak?

16. 8 Nisan 2008
  17. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    esmacım bebeğin hayırlı olsun inşallah sağlıklı bir gebelik geçirir bebeğini kucağına alırsın sanırım aynı zamanlarda hamile kaldık yani cetvelinden öle sanıyorum bende tüpbebek hamilesiyim ve sürekli kasıklarda iğne batması gibi ağrılar göğüste hassasiyet var adet sancıları gibi bunlar olabilecek şeylermiş ve kişiden kişiye değişiyormuş genelde tüp ve aşılamayla hamile kalanlarda yumurtalar ilaç ile uyarıldığında n sancılar normal gebe kalanlara göre daha fazla oluyormuş bizde 8nisanda ilk dr randevumuz vardı ama 11 nisanda gideceğiz ilk defa göreceğim bebeğimi kalp atışlarınıda duyarım gibi geliyor çünkü 11 nisanda tan 7 haftalık olacağız

sevgiyle kalın kendinize ve bebişinize dikkat edinn

18. 8 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

evet canım keseyi görüyormus doktor beni 10 gün sonra cağırdı yani 14. gün testimi yaptırdıktan sonra 10 gün sonrasına randevu verdi doktor 15 nisanda gidicem Allah nasip ederse insallah. Allah ım bebişlerimizi korusun insallah, bize bağışlasına.s.