Arkadaşlar bir sorum var bakarmısınız?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ebruli_30 tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ebruli_30
  1. ebruli_30

ebruli_30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :eek:Belki sorum sizlere mantıksız gelicek ama,3. bebişime hamileyim dün doktora gittim 7+2haftalık gebe olduğumu söyledi ve bebişimin kalp atışınıda gösterdi ben kalp atışlarınıda dinlemek ve kalp atış sayısınıda sordum ne yapıcaksın onları boşver dedi.Bu normal bir cevap mı benim merakımı gidermesi gerekmiyormuydu?benim gebelik haftam da olupta bebeğin kalp atış hızını öğrenen ve dinleyen arkadaşlar oldumu acaba?:uhm:

2. 7 Ağustos 2008
  3. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canimcim yanlis anlama ama burda daha hic bebisi olmayan o kadar cokkk insan varki senin boyle birr baslik acman biraz ters geldi bana kalp atisini duymussun bi sorun olsa dr soylerdi zaten saglikli bir sekilde kucagini almayi nasip etsin mevlam diyecek baskada birsey bulamiyorum

4. 7 Ağustos 2008
  5. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bu nebiçim bir cevaplama neden ters gelsin cevaplıyamıycaksan yazma çok sinirlendim burdan kötükedihüso

6. 7 Ağustos 2008
  7. 8tugce8

8tugce8 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    bence dinletmesi lazımdı belki ultrason aleti yetersizdi olabilirmi acaba,aman böyle cins dr oluyor nevar sanki dinletsede sende böyle canını sıkmasaydın zaten hassas oluyoruz heran korku içindeyiz neyse canım üzülme bidahaki ultrasonda dinlemek istediğini bastıra bastura söyle doktoruna.a.s.

8. 7 Ağustos 2008
  9. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cevap verdim herkes gibi gorusumu yazdim senin tutumum cokkkk gereksizzz sinirini baska biryerde cikarrrr canim seninle ugrasamammmm

10. 7 Ağustos 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    hamile kadınların endişe duyması kadar doğal bir şey yok..
    bende çok uğraştım bebek için..
    ama hiç bir arkadaşımın endişelerini bu şekilde ekarte etmeye çalışmadım..

12. 7 Ağustos 2008
  13. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bence dr lar her sorduğumuz soruya hatta sorma gereksinimi duymadan bize anlatmaları gerekiyo.ama malesef bazı dr lar sorduğumuz halde cevaplamıyor.buda bana normal gelmiyo açıkçası.ama kalp atışlarını duyduğuna göre endişelenme canım.ama doktorunun tutumuda hoş değil bunu dr belirt canım.....saplıkla gelsin bebeğin.allahım olmayan ve isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.....

14. 7 Ağustos 2008
  15. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    canım bir sorun yoktur sanırım ama dinletse senin için daha iyi olurdu bu kadar takılma
    bir daha ki gittiğinde dinlemek istediğini ayrıca belirtirsin sağlıcakla kal

16. 8 Ağustos 2008
  17. ebruli_30

ebruli_30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sorumu cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim hani kalp atış hızına göre bebeğin cinsiyetini acizane tahmin edilebiliyorya bende kalp atış hızını o yüzden öğrenmek istemiştim dr umdan 140 ın üzerindemi yoksa altındamı diye söylemedi, bende sizlere o yüzden sormuştum ki benim haftam olupta kalp atış hızını öğrenen arkadaş oldumu diye sürçü lisan ettiysem affola

18. 8 Ağustos 2008
  19. flapy

flapy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım eğer bir sorun olsaydı kesin doktorun söylerdi. Ama doktorun yaptığı da büyük bir hata. Eğer doktorsan hastanın sorduğu bütün soruları da cevaplamak zorundasın. Belki doktorun ters yanından kalmıştır. Sen canını sıkma. Büyük bir ihtimalle bir sorun olsa sen istemesen de bir açıklama yapardı. Allah eli ayağı düzgün sağlıklı bir şekilde bebişini almak nasip etsin.