arkadaşlar bir sorum var lütfen yardım edin

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve radi tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : radi
  1. radi

radi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 1 yı önce kasık ağrılarım olduğu için doktora gittim ultrasyonla baktıktan sonra enfeksiyon olduğunu söyledi.bir yıl önce evli değildim.şuanda evliyim ve duydum ki geçirilen enfeksiyonlar tüplerin tıkanmasına yol açiyormuş.henüz çocuk denemesi yapmadık ama bunu duyduğumdan beri çok korkuyorum.bazılarıda diyor ki evlenmeden önce geçirilen enfeksiyon tüp tıkanıklığına yol açmaz bu konuda bilgisi olan var mı?

2. 18 Eylül 2009
  3. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.126
    Ödül Puanları:
    238
    ayyyy bu konular çıldırtıyor beni,canım geçmiş olsun..benim de hep kasıklarım ağrırdı,bişey çıkmadı gittiğim doktorlardan çok şükür.
    evlenmeden önce bi gittim,biri iltihap dolu dedi karnının içi,başkalarına gittim bişey yok dedi...senin gibi ben de evlendim şimdi,aklıma gelmiyor değil ama sırf muayeneden korktuğum için gitmiyorum.

4. 18 Eylül 2009
  5. radi

radi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim teşekkür ederim o zaman antibiyotik tedavisi oldum geçti ama şimdi ben de muayeneye gitmedim o yüzden ne durumdayım bilmiyorum

6. 19 Eylül 2009
  7. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evlendigikten 1 yil sonra cikti kasik agrilarim ortaya.:KK43:( öncesinde hep akinti problemim vardi fitiller antibiyotikler derken bi süre öyle gecti.enfeksiyonlarin,bakterilerin önüne kisa bi süre gecebiliyorduk fisfisfis iki ay öncesinde batamalari da hissedince bisilerin normal olmadigini anladim ve doktor kontrollerinde sag yumurtaligimda kist olusmustu senağlama laparoskopie yapildi sonuc sag yumurtaligim calismiyor sol yumurtaligimda sadece %80 calisiyor.bebek hayali kurarken neler oldu :çok üzgünüm: korkutmak istemem ama doktorlarim butun bu sorunlarin enfeksiyonlardan kaynaklandigini söylüyor olumsuz giden bisi varsa hemen doktora gidin derim :a015:

8. 21 Eylül 2009
  9. gamzeler07

gamzeler07 büyük aşkım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    her enfeksiyon tüpleri tıkamıyor bildiğim kadarıyla,sanırım daha yeni evlisiniz.bir süre denedikten sonra bunları düşünmeniz iyi olur.endişelenmek için çok erken ,inşallah bir sorun yoktur