arkadaşlar bir sorum var!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nursenaa tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nursenaa
  1. nursenaa

nursenaa Guest

slm canlar.benim idrar testinde pozitif çıktı ama kanda negatif çıktı.ben yinede kesin olsun diye 9 gün bekleyip tekrar kan testi yaptırdım yine negatif çıktı.sizce güvenmelimiyim yoksa tekrarlamalımıyım?

2. 22 Eylül 2009
  3. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.280
    Ödül Puanları:
    163
    adetın kac gun gectı kı canım...
    kan testı kesın sonuc verıyor..

4. 22 Eylül 2009
  5. nursenaa

nursenaa Guest

canım benimki karışık oldu biraz.yani ben eşim izne geldiğinde birlikteliğimiz olmuştu.yani en son 25 temmuzda birlikte olduk.sonra ben adetimi gördüm.ama yine şüphelendiğim için idrar testi yaptım pozitif çıktı.ardından kan testim negatif çıktı.9 gün bekledim tekrar yaptırdım yine negatif.bu arada geçenlerde 2.adetimide gördüm.bu duruma göre neye inanmalıyım?

6. 22 Eylül 2009
  7. nursenaa

nursenaa Guest

gonulll ordamısın?yada diğer arkadaşlar sizde bir akıl verin lütfen

8. 22 Eylül 2009
  9. nursenaa

nursenaa Guest

herkes uyuyormu millettttt nerdesiniz benim sorumada bir cevap verseniz fikirleriize ihtiyacım var

10. 22 Eylül 2009
  11. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bildiğim kadarıyla kan testleri kesin sonuç veriyor o yüzden büyük ihtimalle hamile değilsin. üzülme inş öbür ay kalırsın....

12. 22 Eylül 2009
  13. nursenaa

nursenaa Guest

evet haklısın bende kan testine inanıyordum zaten.ama yinede bir umut diyerek az önce nöbetçi eczaneden aynı testten aldım yaptım ve negatif çıktı.boşu boşuna o kan testlerine ve doktorlara paam gitti salak bir testin yanlış sonucu yüzünden.dava açmayı düşünüyorum üretici firmaya