arkadaşlar biriniz bana lütfen yardımcı olun ne yapmam lazım:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zeynep15 tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : zeynep15
  1. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben öncelikle size durumumdan bahsedeyim ben 18 yaşındayım ve bu sene dershaneye gidiyorum üniversiteye hazırlanıyorum sevgilim var oda 20 yaşında dersaheneye geliyor biz beraber olalı 1.5 ay oldu ilk başlarda o kadar iyiydik ki anlatamam beni sevdiğine de inanıyordum ama 15 gündür hiç iiyi değiliz galiba benden soğudu ne trip yaptysam hepsinede bir laf buldu sevgilimin şöyle bir huyu var haksızsa bile haklı duruma düşürüyor kendini ne yaptıysam ben haksz oldm geçen gün aradım senin derdin ne dedim benden soğuduysan söyle dedim yok dedi derdim var dedi hattta bana bir sürü laf saydı telde tamam dedm kapattım bugün nete gelmiş msni bir açtım o halbuki bana önce diyorduki ben nete gelince sana haber ederim konusuruz felan diyodu ama bugün tam 1saat çevrimiçiydim msnde selam bile demedi sonra bne dedim bu konuları konustuk işte bana yine bir sürü laf saydı bitsin dedi bende bişey diyemedim çok seviyorum çünkü sonra dedimki tamam sıkmica seni bundan sonra gittiği yere kadar gider dedim nasip dedi ama kafasında bitirdi galiba ben çok seviyorum ne yapmam lazım az da olsa elimde hala bir şans onu yeniden nasıl kazanabilirim onu kendime nasıl aşık edebilirim benim boyum kısa birde biraz kiloluyum benden soğumasına buda sebep olmuşmudur ne yapmam lazm ne olr bana fikir verin:KK43:

2. 2 Kasım 2009
  3. eleyna

eleyna çok şükürrr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm canım sen sımdı bırlıkdemı oldun bu ınsanla.oncelıkle bıraz zaman tanı zaman ver cok sıkma erkekler bunda hıc hoslanmaz.ama bence sebebını ogren once otur bı konus kı sonra napıcana karar verırsın gulum ama uzuldum sımdıden bırlıkde oldun sımdı bu ınsan senı bıraksana napıcan onu dusun

4. 2 Kasım 2009
  5. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok eleynacım öyle cinsel bir birlikteliğimiz olmadı ama zaman zaman biraz ileri gittik ama ciddi anlamda bir ilişki olmadı işte dediğim gibi ne yapıcam ayrılmak istemyirıum ama o istiyor hatta bugün dedi ama ben çok seviyorum onu kazanmak için ne yapabilirim ama haklı olan gerçekten o değil benim ama ne yapıp edip kendimi haklı konuma çıkarıyor ben onun peşinden ansıl süründüysem oda benim peşimde sürünsün istiyorum bunu nasıl yapabilirim

6. 2 Kasım 2009
  7. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada elyanacım dedim kusura bakmayın ablacım desem olur dimi sizin içinde bir sakncası yoksa

8. 2 Kasım 2009
  9. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    boyla kilo ile alakası olsa idi baştan ilgi göstermezdi sana.. eğer 1,5 ay içinde senden soğuduysa bunun düzelmesi imkansız bence canım... ve açık açık sana bitsin dediyse bence sen de zorlama artık... bırak bitsin.. daha 18 yaşındasın üniversite de daha aklı başında insanlarla karşılaşırsın inşallah :)

10. 2 Kasım 2009
  11. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok 1.5 ay içinden soğumadı 15 gündür felan böyle 1.5 aydır çıkıyoruz zaten 15 gün öncesine kaar müthiş bir ilişkimizi vardı tabi haklısınız ama kolay deil işte çok seviyorum tek derdim onu kendime aşık etmek tekrardan

12. 3 Kasım 2009
  13. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Gidene güle güle gelene hoş geldin de.
    Daha yaşın küçük her hissettiğiniz güzel duyguları sevgi yada aşk sanmayın.

14. 3 Kasım 2009
  15. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Össye hazırlanıyorsun hayatının en Önemlı dÖnemını bÖyle saÇmalıklarla harcama derslerıne bak. O kÖprÜnÜn altından ne sular akar. Sonra pıŞman olursun.

16. 3 Kasım 2009
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım ya..
    bence salla..sınavlarına hazırlan.
    ilerde çok daha iyileri çıkacaktır emin ol ki karşına..
    seni istemeyeni,sende isteme.yaşın çok genç çünkü..:teselli:

18. 3 Kasım 2009
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Bence tek derdiniz sınavınız olsun,
    kafanızı böyle olaylarla karıştırmayın,
    hayatınız boyunca size önem vermeyene, siz hiç önem vermeyin...
    sizi istemeyeni siz hiç istemeyin derim...

konunuz içerik nedeniyle;
    http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz-dertlerimiz-f351/
    bölümüne taşınacaktır...
    sevgiler...