arkadaşlar böyle bir durum yaşayan varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yusuferen2009 tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : yusuferen2009
  1. yusuferen2009

yusuferen2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba daha önce bir konu açmıştım ama kise yazmadı.28 haftalık hamileyim geçen hafta kontrole gittiğimde doktorum bebeğimde ekojenik barsak görünümü olduğunu söyledi bu zamana kadar hiçbir sorun çıkmamıştı herşey normal gidiyordu. şimdi ise böyle bişey çıktı minik birşeymiş ama ben endişeliyim böyle bir duru yaşayan ya da bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum moralim kötü yardım edin kızlar

2. 22 Nisan 2009
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim ya o nedemekmiş
    ilk defa duydum
    dr.un açıklama yapmadı mı cnm
    geçmiş olsun.

4. 22 Nisan 2009
  5. yusuferen2009

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktorum ulttrasonda barsaklarında beyaz parlak bir görünüm olduğunu söyledi araştırdığıma göre tek başına görüldüğünde bir sorun olmayabiliyormuş ama kaç gündür içim içimi yiyor üniversite hastanesine sevketti orada araştırılsın diye gittik prof inceledi minik birşey sorun olacağını sanmıyorum dedi. Allaha emanet bebeklerimiz inşallah bir sorun olmaz

6. 22 Nisan 2009
  7. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende 28 haftalığım.bende ilk defa duydum.neymşki.detaylı bilgi vemedi doktorun tatalım ya.geçmiş olsun.bişiy olmaz korkma.önemli olsaydı doktorun endişelenirdi.demekki daha sonra geçeçecek.üzüzlme bebişindde üzülür.doktoruna güven.rahat olmaya çalış.geçmiş olsun ..

8. 22 Nisan 2009
  9. karafilik

karafilik Guest

korkmaaaaaaaa... sorun yaşayacağını sanmıyorum en kötü ihtimalle miniğine erken kavuşursun annesi... seni korkudacak bir durum yok içini ferah tut....

10. 22 Nisan 2009
  11. Sui

Sui Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    Selam,

Ekojenik barsak görünümü özellikle 20. hafta civarında yapılan ayrıntılı taramada, başka bulgularla birlikte görünürse down sendromu var mı diye düşündürebilir, ama sizin durumunuzda hem o haftalarda bir şey görünmemiş, hem de buna eşlik eden başka bir problem yok. Tek başına olduğu sürece endişelenmenizi gerektirecek hiç bir durum yok, çok çok çok büyük bir ihtimalle kendi başına bir şey bu, önümüzdeki haftalarda da geçer bence. ıçinizi ferah tutun.

12. 22 Nisan 2009
  13. yusuferen2009

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok sağolun içimi rahatlattınız. inşallah dediğiniz gibi hiçbirşey yoktur ve inşallah bebişlerimize sağlıklı sıhhatli sağsalim kavuşuruz. anne olmak ne demek gün geçtikçe daha iyi anlıyorum şimdiden.