arkadaslar bu ay yapma istiyorum bal çörekotu tarcın mıktarları nasıl olamalı

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sevimsizim tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : sevimsizim
  1. sevimsizim

sevimsizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bu ay hem sogan hem bal yapacagım bal çörekotu tarcına ne zaman baslamalıyımmm
    daha adetliyim yapanalr varsa paylaşalim dertlerimizi bende polikistik var ayrıcs doktorum bu ay da çatlatma verdi ikinci olacak yarabbim tez zamanda kavusstur bizi melegimize

2. 9 Mart 2010
  3. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım yarım kavonoz bal'a bir tatlı kaşığı tarçın ve çörek otu koy yalnız çörek otunu rondodan geçir öyle koy ezilmesi lazım tatlım hemen yemeğe başlayabilirsin bi sakıncası yok onun zaten etkisi anca gösterir sen yarın sabahtan başla bence:teytey:

4. 9 Mart 2010
  5. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu arada ben soğan kürüde yaptım ama bıraktım çünkü soğan suyu çok zayıflatıyo ben zayıf biri olduğum için o yüzden eşim yasakladı benimde kilo problemim var bi türlü alamıyorum o yüzden ben artık içmiyorumyerimseniben

6. 9 Mart 2010
  7. sevimsizim

sevimsizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    anladım canım cok saol yazdıkların için yarın baslayayım eşlerde yiyebiliyordu heralde

8. 10 Mart 2010
  9. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım eşine keçiboynuzu pekmezi yedir sabahları aç karnına spermleri arttırıyo ve hareketliliği çoğaltıyo balı sen ye cokacimcoookeşin de pekmezi yesin canım inşallah faydasını görürsün:Saruboceq: