arkadaşlar bu ayda sizde ağırlaştınız mı?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve <<tuxgxba>> tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : <<tuxgxba>>
  1. <<tuxgxba>>

<<tuxgxba>> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 7. ayı yarıladık artık da ben son günlerde çok ağırlaştım.hiç göbeğim çıkmamıştı bir anda göbek çıktı ve oturamıyom yürümekte zorlanıyom.ay çok tuhaf oldum.iki gün öncesine kadar kendi normal kıyafetlermi giyiyodum ama şimdi olmuyooorrr.eğilince de göbeğime bişeyler oluyor sanki tuhaf bi şekilde ağırlaşıyo sonrada doğrulurken zorlanıyom.bu durumu daha erken zamanda yaşamaya başlayan arkadaşların allah yardımcısı olsun.benim gibi bu aylarda sizlerde de böyle oluyor mu????

2. 9 Ağustos 2008
  3. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm canım yazdıkların henüz bende yok ama yorulma hissi var çabuk yoruluyorum artık hele ev temizlerken büyüyorlar tabiki hareketlerimizde kısıtlanıyor napalım herşey onlar için:))

4. 9 Ağustos 2008
  5. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    iki gün öncesine kadar eski kıyafetlerinimi giyiyodun:1shok:
    kısım biz 2. aydan itibaren başladık büyük bedenlere-tatlicadiarzu-o kadarda olsun çocuk doğurcan bea:CüvCüv:alışırsın canım evet nefes biraz zorlamaya başladı beni merdiven inip çıkarken zorlanmalar var..ama evişlerini aynı hızla yapıyorumm(öncedende yapmıyodum şimdide yapmıyorummm:1closedeyes:)

6. 9 Ağustos 2008
  7. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım son zamanlarda ben de aynı şeylerden şikayetçiyim...eğilip yerden bişey almak çok zorluyo beni.kalkınca göbeğim yerde kalmış gibi tuhaf bi şeyler hissediyorum.ve de çok acıyo.bide benim göbüş aşağıda baya.ondanmı bilmiyorum pantolon v.s giyerkende zorlanıyorum.sağa sola eğilmeden olmuyo:1no2:
    merdiven inip çıkarken nefessiz kalıyorum tabiki..bide hamileliğime kadar sigara içtiğim için de olabilir diye düşünüyorum.
    Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin de katlancaz artık napalım..zaten gitgide azalıyo zaman:Saruboceq::Saruboceq:
    bu arada 2 gün öncesine kadar normal kıyafetlerini giyiyo olman ne güzel..hiç kilo almadın galiba:nazar:

8. 9 Ağustos 2008
  9. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163
    ben sabahları hafifim ama akşam yemekten sonra göbeğim yere düşçek sanıyorum alttan tutmadan yürüyemiyorum:))) bide bu aralar temizlik yaptıktan sonra inanılmaz belim sırtım heryanım ağrıyo eşime ovduruyorum. hasta ve yaşlı bi kadın oldum çıktımhihoyyyt

10. 9 Ağustos 2008
  11. BubleGum

BubleGum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Aynen ben de kendimi zor taşır oldum. Bir halsizlik çöküyor bazen, bir de sıcaklar çok kötü etkiliyor. Bir de geçen hafta grip oldum onun etkisi de olabilir tabii. Ayrıca benim gibi bacak ve kasık ağrısı çeken var mı? benim yürümemi , oturup kalkmamı çok zorlaştırıyor bazen.

12. 9 Ağustos 2008
  13. hasret...

hasret... elveda istanbul:( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    yaff nasıl giyiyordun normal kıyafetlerini:1shok:
    ben 4. ayda başladımhamile kıyafetlerine:CüvCüv:
    bu arada şikayetlerin gayet normal. benim de yürüyüşüm acayip değişti, eşim dalga geçip duruyor penguen diyee:eek:klava:

14. 10 Ağustos 2008
  15. ilkimcim

ilkimcim Guest

Valla helal olsun ben 3,5 ayımdan itibaren giymeye başladım artık çok normal öyle ağırlaşman bebiş de büyüyor annesi yoksa nasıl anlıyacaksın büyüdüğünü eskiden ultrason yokken karın ölçüleri üzerinden takip ederlermiş bebişleri.Daha da ağırlaşacağız ama merak etme allah kolaylığını veriyor ben de belimde 2 yerde fıtık var ama ne yapalım birşekilde hayata devam ediyoruz.Benim de son günlerde ayak şişmelerim abartı oldu sabah işe giderken okadar fazla olmuyor ama akşam resmen bilek ve ayaklar birbirine yapışıyor.

16. 11 Ağustos 2008
  17. mxixnxixkeller

mxixnxixkeller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yavaş yavaş ağırlaşmaya başlamamız gayet normal, benim de çoraplarımı giyene kadar canım çıkıyor :)

18. 11 Ağustos 2008
  19. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

evet canım ben dün 8. aya girdim çok değişmeler oldu kasıklarım ağırmaya başladı yorgunluk bir yandan kramplar çoğaldı.birde çok sinirli oldum hamilelik ilgisi varmı bilmem