Arkadaşlar büyüyen beşikler(karyolalar) kullanışlımı? kullanan var mı??

Konusu 'Bebek & Çocuk Odası Dekorasyonu' forumundadır ve benim_olan tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : benim_olan
  1. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar büyüyen karyolalar kullanışlımı? çok merak ediyorum.hani şu ilerde beşikten karyolaya:uhm: dönüşen beşikler var onlar...

2. 8 Ekim 2009
  3. meyram

meyram elma yiyecem citir olacam Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

selam
    canim o dedigin yataklari bi 5 6 yasina kadar kullanabiliyorsun benum bebisimkide aynisi ama bebigim daha kücük simdilik besik tarzinda ama 4 yasina gelince cikartacagim yanlarini
    öptüm canim

4. 10 Ekim 2009
  5. helinim08

helinim08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    ilerisini düşünüyorsan ve ev sahibiysen kullanışlı diyebilirim artı çekmeceleri kıyafetlerini derleyip topluyor ama kiracıysan ve benim gibi 1 yıl içinde 3 ev değiştirme gibi hızlı bir hayatın varsa park yataklarını kesinlikle tavsiye ederim.
    bu arada benimkisi büyüyen modellerden.taşınıp durduğum için çok sıkıntı oldu bir de parmaklıkları biraz yukarıda olduğu için ilk zamanlar bebeği yatağa bırakırken dikişlerim ağrıyordu :KK43:

6. 10 Ekim 2009
  7. benim_olan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım...a.s.

8. 21 Aralık 2009
  9. akpak

akpak maşallah kızıma Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    daha ayrıntılı bilgi vermek isteyen yok mu şutarafagitti

10. 31 Ocak 2010
  11. esmerkz29

esmerkz29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    benımkiden aynen öyle oldu ytağa dönüştürmek için çıkardım parçalara ayrıldı lanet olsun o satan adama o kadarda para verdim bi işe yaramadı çocuğum bi kere bile yatmamıştı.bende baza alacam sanırım.sempatiksalakcinni

12. 25 Nisan 2011
  13. _armine_

_armine_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bizim akrabamızda var süper bişey bebekken beşikti kız şimdi büyüdü yatak yaptılar zaten durumları bayağ iyi sağlam bişey aldılar çokta güzel dolabı şifonyeri komidini duruyo bitek beşik yatağa dönüştü

14. 20 Mayıs 2011
  15. benim_olan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ben hala bu konuda kararsızım bebişşim yok ama yok olan arkadaşlarımızın kimi park yatak alırsın diyor bende büyüyenden istiyorum inş bebişim olurda alırım ya..yanında yatırman lazım diyorlar onun içinde ayrıca bir yatakmı almam lazım şu sepet gibi olanlardan?..daha şimdiden kararsızlık başladı..:KK1:

16. 24 Mayıs 2011
  17. nazzzzz35

nazzzzz35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım benim ilk büyüyen yatak aldık kullanışlı güzel ama ilk etapta sepet en kullanışlısı benim sezeryandı odasına, yatak odasına,oturma odasına her yere taşı. ikinci gebeliğim şu an oğlumun beşigini de açtım rahat rahat yatıyo bende hamiş halimle eğilmek zorunda kalmıyorum,yeni bebeğede söktüğüm sepeti toplayıp onu kullanıcam .bence ikisi de şart. ileriye dönük iyi oluyo.

18. 19 Aralık 2011
  19. manndal

manndal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhabalar bundan sonra merak eden arkadaşlar için bende yorumumu yazıvereyim dedim :KK70: Büyüyen beşik benimkide ayarlanabilir çitleri olandan iki kademeli çok rahat oluyor onlar minikken alt kademedeydi hep hareketlenince kaldırdım üç yaşında şimdi rahat nip çıksın diye tekrar alt kadmeye aldım.büyüyünce de beşik masa olucak şifonyeri ve tek kişilikte yatağı olmuş olucak.bsanada bir dolap alması kalıyor böyle yani memnunum kademeli ve masa olabilenlerinden alırsanız çok daha kullanışlı olur nacizane tavsiyem...:KK34: