arkadaşlar canım sıkılıyor anne olamayacagım diye çok korkuyorum

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve cigdem02 tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : cigdem02
  1. cigdem02

cigdem02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birkaç gün oldu bu siteye üye olalı kimseyi tanımıyorum konu açıyorum kimsede cvp vermiyo ama bnm konusmaya okadar çok ihtiyacım var ki mafoldumben

2. 28 Ağustos 2009
  3. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım hosgeldın sıteye oncelıkle benımde cok ıhtıyacım var gercekten allahın ıznıyle olucaz ınsallah bızde anne bebıslerımızde olucak umudunu yıtırme kotu dusunme hıc ben ole yapıyorum ıyı dusunelım ıyı olsun dımı

4. 28 Ağustos 2009
  5. cigdem02

cigdem02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle tsk ederim cvp yazdıgın için kendi kendime hep sabret bu bi sınav diyorum ama saniye aklımdan çıkmıyor bebek konusu rabbim kimseyi bu şekilde sınamasın çok zor bi durum inş tez zamanda hepimizin bebegi olur

6. 28 Ağustos 2009
  7. bebing

bebing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    hosgeldin bende yeni sayılırım sitede.böyle zamanlarda insanın paylaşmaya o kadar ihitiyacı oluyor ki biliyorum.
    kaderimize ne yazıldıysa onu yaşıcaz.biz çabalıyoruz ama bi yere kadar

8. 28 Ağustos 2009
  9. bebing

bebing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    bu konuda rahat olanlar daha cabuk bebek sahibi oluyor ben artık buna inanıyorum.mesela benim bi arkadasım cocuk sahibi olmaya karar verdik korunmayı bırakıyoruz dedi ve o ay şıp hamile kaldı.

10. 28 Ağustos 2009
  11. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız benımde cıkmıyo olmayan bebegım bazen kendıkendıme bebegımle konusuyorum olmayan nazlı bebegımle bende 1.5 senedır ıstıyorum olmuyo bebegım cok nazlı ama ınanıyorum olacagına sabır versın allahım hepımıze sınavdan gecıyoruz hepımızın farklı oysakı evlenmeden once hemen flmlerdekı gıbı hemen hamıle olacakmısım gıbı gelıyodu ama beklemek cok zor ınıanın bırbırımızı cok ıyı anlıyoruz aynı duyguları yasadımız ıcın bıde cevremızde bebek yokmu yokmu demelerı hergorduklerınde ınanın cevreden sogudum evden dısarı cıkmak ıstemıyorum bırısı gorcek bos bos konuscak dıye bende dusunmuyoruz daha dıyorum nayıyım ama herseferınde ardıardına sormaları delıedıyor ınsanı

12. 28 Ağustos 2009
  13. cigdem02

cigdem02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    malesef bende kimseyle görüşmüyorum saçma saçma konusup daha beter canımı sıkıyorlar aslında haklısınız psikolojik olarak rahat olmak lazımmış bunu doktorlarda söylüyor bakalım hayırlısı allahtan

14. 28 Ağustos 2009
  15. bebing

bebing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    insanlar halden anlamazlar.bi sorununun varlığı belki cocuğunun olamıyacağını düşünmezler.onlara dedikodu gerek.bekarken nezaman evlencen derler evlenirsin cocuk nezaman derler.sonra ikinci nezaman derler.sonra sünnet nezaman derler.anlıcağın bitmez.en iyisi onlara karsı içinden geldiği gibi davranmak.ben oyle yapıyorum.kendini eve filan kapama hayat hızla akıp geçiyo zaten...

16. 28 Ağustos 2009
  17. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım hoşgeldin allah sabır versin güç versin dediğin gibi bu bi sınav biz bu hayata sınav için geldik allah o kadar büyükki kimisine zenginlik kimisine fakirlik verir ve dengeyi sağlar kimine çocuk verir kimine vermez buda bi dengedir ama allah isteyen herkese bu duyguyu zamanla tattırıyo olmıcak diye üzülme olucak olurda sen hiç pes etmeden umudunu yitirmeden yola devam et allaha yaklaş ona dua et o hiç kimsenin duasını geri çevirmez hemen karşılığını alamazsın ama zamanla duan yerine gelir yeterki gönülden iste ona yakın ol yeter bide şuda doğru gerçekten bişeyi çok istersen o olmuyo bişeyi kafana çok takmıcaksın sonra olmadığını görünce çok üzülüyosun biz mesala iki sene bekledik çocuk için hem kendimizi tarttık hem evliliğimiz yerine oturdu hem evliliğin tadını çıkarttık hiç aklımdanda geçmedi olmıcak diye ve korunmayı bıraktık o ay hamile kaldım hep dedim allahım hayırlısını versin bizi öyle sınamasın korkma canım olmıcak diyede kafana böyle bi girişimde bulundunuzda dr size olmıcakmı dedi kardeşim kendi kendine kurma sakın içinden çıkamazsın psikolojin bozulur zamanla olur

18. 28 Ağustos 2009
  19. cigdem02

cigdem02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    olan neden olmayanın halinden anlamaz neden içinde kopan fırtınayı azcık olsun hissetmez ama çok haklısın ( bebing) zaman hızla akıp gidiyo en azındn çok sevdiğimiz sevildiğimiz eşlerimiz var olanlarla mutlu olmaya çalışmamız lazım