arkadaşlar! çikolata kisti varken aşılama yaptıran varmı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Pitircikz tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Pitircikz
  1. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çikolata kistleri olupta bu şekilde aşılama yaptıran veya yaptıracak olan arkadaşlar varmı

2. 19 Aralık 2009
  3. regard

regard Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ben yaptırdım bir kere. ama olmadı. sonunda ameliyat oldum.kist 4,5 cm idi.

4. 19 Aralık 2009
  5. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anladım canım peki ameliyat olalı nekadar oldu ben geçen yıl ameliyat oldum 6. ayımda aşılamayla hamile kaldım fakat 3. ayımda kaybettim bebeğimi şimdi kistler yine tekrar etti ameliyat olmucam zaten doktorlarda önermiyolar tekrar ameliyatı direk bana tüp bebek dediler ama ben aşılama denemek istiyorum tekrar sadece tek yumurtamda kist var çünkü diğerinden hamile kalabilriim diye düşünüyorum ama oyüzden sordum peki hamile kalabildinmi

Son düzenleme: 19 Aralık 2009
  6. 20 Aralık 2009
  7. regard

regard Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah sabır versin. ben şubat 2009 da ameliyat oldum. gebe kalamadım. çünkü doktorum kistin tekrarlamaması için 3 ay vurulmam gereken bi iğne verdi(ayda 1 iğne). o iğnede zaten gebeliği engelliyomuş. şimdiye kadar da tedeavisiz ilaçsız normal yollarla denedik bişe de olmadı. ben de şimdi aşılamayla tüp bebek arasında gidip geliyorum.anakaradaki anatoliayaya gitim doktor direk tüp bebek dedi karar veremedim. ben de aynı zamanda haşimoto da var. o da başlı başına ayrı bi problem zaten. Allah hepimize hayırlısını nasip etsin . bizler elimizden geleni yapıyoruz.

8. 20 Aralık 2009
  9. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    regarcım sanada çok geçmiş olsun valla sende benim durumumdasın demek napıcamı bende bilmiyorum inan aşılama yaptırsak boşunamı uğraşmış oluruz acaba biri çıksa dese ben hamile kaldım çikolata kisti varken diye vallahi yaptırcam :)))

10. 21 Aralık 2009
  11. regard

regard Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canım. kararsızlık berbat bişe. insan sonunda hüsrana uğramaktan korkuyor. istersen bir kaç doktorla durumunu görüş, eminim görüşüyosundur, ona göre kararını ver. ayrıca zaman kaybetmemen lazım. benim de tabi.

12. 21 Aralık 2009
  13. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya evet zaman ilerliyo valla benim yaş 31 zaten çok fazla bekleyemem en fazla bir iki ay olmazsa tüp bebek denicez artık başka çağrem kalmadı sen kaç yıllık evlisin

14. 21 Aralık 2009
  15. regard

regard Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşaallah 2 ay içinde hamile kalırsın ve bebeğini kuağına alırsın. ben 6 yıllık evliyim. ama son 3 senedir bebek için uğraşıyoruz. yeni evlenenlere hep tavsiye ediyorum : sakın bebek için beklemeyin bir an önce yapın diye. ben de 31 yaşındayım. sen kaç yıllık evlisin.

16. 21 Aralık 2009
  17. regard

regard Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşaallah 2 ay içinde hamile kalırsın ve bebeğini kuağına alırsın. ben 6 yıllık evliyim. ama son 3 senedir bebek için uğraşıyoruz. yeni evlenenlere hep tavsiye ediyorum : sakın bebek için beklemeyin bir an önce yapın diye. ben de 31 yaşındayım. sen kaç yıllık evlisin.

18. 22 Aralık 2009
  19. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :) bende 3 yıllık evliyim ilk 1 yıl korunduk eşim istemedi bazı iş problemlerinden dolayı 2 yıldırda deli gibi istiyo ama işte birüsür sorun çıktı yani bende senin gibi yeni evlenenlere diyorum valla hiçççççç korunmayın diye gerçektende korundukça aksilikler çıkıyo bencede hiç hamile kaldınmı bu arada

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.