Arkadaşlar çok Acil.....korkuyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve SiremimS tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

6 Mart 2008
    Konu Sahibi : SiremimS
  1. SiremimS

SiremimS İremim~Eslemim Pro Üye

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    arkadaşlar geçende yazdım size hamileymişim die süpriz old die hatırlarsınız şimdi proplemim şu dün gttk kan testi yaptırdık beta-hcg oranı 14,29 çıktı buna göre 3 haftalık hamileyim. bi hemşire arkadaşım var bide benim hastaneme gel bidaha yaptıralım dedi bugün gittik 9,7 çıktı bunda 1 haftalık hamile gözüküyorum. oranı düştü yani sizce nedir bu pzartesi bidaha gtcem doktorlar çok yeni hamilesin diyolar ama bu oran neden düşük çıktı 2.si bi anlam veremedik lütfen bildiklerinizi yazın çok korkuyorum bu arada ben hamişliğe soğuk algınlığı alarak yakalndım öksürme grip gibi bşy sizce bunun etkisi var mıdır? :nazar::KK46::nazar:

2. 6 Mart 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım benim hemen doktora git bu iyi değil oranın yükselmesi gerekiyor düşmemesi lazım bence zaman kaybetme düşük tehlikesi olabilir

4. 6 Mart 2008
  5. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım oranının düşmesi pek iyiye işaret değildir...Bence hemen bir doktora gitmelisin..ultrasona girdinmi sen canım..5 haftalıkken daha net olur aslında..

6. 6 Mart 2008
  7. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim birde zaten hamilelik son adet tarihine göre hesaplanıyor... sen yinede doktoruna görün tabiki... o hesaplamaları boşver sen...

8. 6 Mart 2008
  9. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

Bencede Doktora Git Vakit Kaybetme

10. 6 Mart 2008
  11. SiremimS

SiremimS İremim~Eslemim Pro Üye

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    hayır grmedm moralım bozldü sğln arkadaşlar

12. 7 Mart 2008
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cnm hemen git dr a benim ilk gittiğimde 39 du 10 gün sonra gel keseyi göremedim dedi. 10 gün sonrada bebişim tutunamamıştı 11. gün adetimle birlikte gitti bebişim. ihmale gelmiyor bu işler maalesef. ama yinede ümidini yitirme

14. 7 Mart 2008
  15. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim ya sen kendini kaybetme yinede moralini yüksek tut...stresten filan mazallah..
    şüphelerin varsa git tabiki doktora ...böyle acabalarla daha çok zarar verirsin bebişine..
    umarım iyi haberlerini alırız..

16. 7 Mart 2008
  17. gizem_im

gizem_im Guest

cnm doktora gitmeyi ihmal etme ama telaşlanmada
    artık herşeyin çaresi var ilk günlerde olur böle şeyler kıslarrr sizde kızı mahvettiniz sabah sabah yaaa

18. 7 Mart 2008
  19. farklı laboratuarlarda yapılan tahlillerin sonuçları farklı çıkabilir telaşlanma bence