Arkadaşlar çok çirkinim lütfen yardım edin (resimli)

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve lilalove tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : lilalove
  1. lilalove

lilalove Guest

Silindi.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Eylül 2009
  2. 18 Ağustos 2009
  3. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    Bir yemek kaşığı yeşil kili kasenin içine döküyorum
    Üstüne ılık 2 yemek kaşığı su yada gül suyu döküyorum.
    2 damla limon damlatıyorum
    bir damlacık da saf zeytinyağı damlatıyorum

karıştırıp, 10 dk bekletiyorum. yüzüme sürüp 10 dk da yüzümde bekletiyorum. ılık suyla duruluyorum.ve tabiki sonuç harika...zemuszemus bir ay sonunda cildin pırıl pırıl oluyor...ayrıca kendine çirkinim falan deme çok yanlış:eek:lmaz:

göz altı içinde kivinin kabuğunun ters kısmını koyabilir bekletebilirsin...

ben sürekli yapıyorum bunları çok güzel oluyor... kolay gelsin canımkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme: 18 Ağustos 2009
  4. 18 Ağustos 2009
  5. ganimet

ganimet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence canım pakface kullan cok guzel ben cok memnunum haftada 1 kez yapıosun

6. 18 Ağustos 2009
  7. lilalove

lilalove Guest

Deneyeceğim bu dediklerini çok teşekkürler a.s.

Pakface nedir?

8. 18 Ağustos 2009
  9. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    valla gözaltı morluğuna bir çare bulsam ben de geçirmek isterdim bende de var çünkü

ama cildin öyle abartılı derecede bozuk değil ki canım

siyah noktalar için niveanın burun bantları var hepsini çıkarmasa bile hafifletiyor peeling de yaparsın

sivilce izleri için de leke açıcı kremler var ama bence önce bir cilt doktoruna görün dermokozmetik ürünlerle tedavi olursun geçer bir çoğu ama gerçekten abartılı sorunların yok

cilt doktoruna gittiğinde hem gözaltları için krem, hem güneş lekelerin için krem ve yeniden oluşmaması için güneş kremi için tavsiyelerde bulunur

ama kendi kendine krem alma lütfen mutlaka doktor tavsiyesi olsun herkesin cilt tipi kremlere vereceği reaksiyon farklıdır çünkü

bence bulunduğun ilde iyi bir cilt doktoru araştırmalısın

10. 18 Ağustos 2009
  11. ganimet

ganimet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım pakface maske aktarlarda satılıyor ustelık 1ytl öyle ucuz olduna bakma cok etkılı sıyah noktalara ozellıkle burun ve cene için:lepi:

12. 18 Ağustos 2009
  13. lilalove

lilalove Guest

Siyah noktalar sorun değil aslında düzenli temizlik ve haftada 1 arındırıcı maske ile hiç kalmıyor. Ama bu çocukluktan gelme benler (cilt lekesi), gitmeyen sivilce izleri ve göz altı morluğu en çok canımı sıkan. yağ bezelerini de unutmamak lazım. Keşke paramı güzellik ürünlerine ona buna yatıracğıma bi doktora gidip tavsiyeye uysaydım mafoldumben

14. 18 Ağustos 2009
  15. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    cildin çok bozuk değil ki canım sadece beyaz tenli olduğundan en ufak sivilcen bile belli oluyordur..
    önce beslenmeni düzenle, çok yağlı, şekerli kızartma türü şeylerden uzaklaş..günde en az 2 litre su iç...
    cildini hem sabah hem de yatmadan önce güzelce temizle ve muhakkak nemlendir..ayrıca dışarı çıkarken güneşten koruyucu krem kullanmanı tavsiye edebilirm.
    gözaltı morluğu maalesef öyle kremlerle v.s geçebilecek bir şey değil...gözlerini dinlendir, çok ekrana bakma,ayrıca body shopun buz gözlüğü var onu kullanambilirsin canım...
    Eşinle de Allah kavuştursun :nazar:

16. 18 Ağustos 2009
  17. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    canım seninki de kötü mü ya,yapma lütfen,sen hiç sivilceli,lekeli yüz görmedin sanırım.Düzenli temizle,elma sirkesi sür,bir şey kalmaz

18. 18 Ağustos 2009
  19. lilalove

lilalove Guest

Ekranla malesef işim yaklaşık 15 saat ekrana bakıyorum günlük :gitme: buz gözlüğü işe yararsa takarım tabii. Nerde bulabilirim bu gözlüğü? içine buz mu eklemek gerekiyor :kedi: Çok teşekkürler fikirler için.
    AYrıca miskokulum ve ganimet size de teşekkürler opuyorumnanaktan