arkadaşlar çok hastayım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve oyek tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : oyek
  1. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    27 haftalık hamileyim 27 eylülde şeker testi yaptırdım ve boğazlarımda yanma vardı doktoruma söyledim baktı ve beni dahiliyeye gönderdi faranjit başlangıcı dedi ve sadece minoset ve gargara verdi ayrıca bolbol ıhlamur,nanelimon ılık süt içmelisin dedi.
    ama hala iyileşemedim.ve son 3-4 gündür öksürüğüm sıklaştı bebeğimede birşey olur diye çok korkuyorum.çok özür dileyerek artık kusma boyutuna geliyor ve balgam çıkartıyorum.bu sabah yine doktorumu aradım şikayetlerimi söyledim oda bana ateş olup olmadığını sordu hayır hiç ateşim çıkmadı.eğer varsa 2-3 gün müşadeye alacaktım dedi.ayrıca tekrar dahiliye gözükmemin yararı olacağınıda söyledi.off ya off hersene ben
    bu işkenceyi mutlaka yaşıyorum.sizin önerilerinizde varsa sevinirim.

2. 9 Ekim 2008
  3. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin....ilaçlarının yanında bol kaynamış ılık su iç...bebeğine ve kendine iyi bakk:çok üzgünüm:

4. 9 Ekim 2008
  5. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun ben grip oldum ama son demlerini yaşıyorum atlatmak üzereyim hem de hiç ilaç kullanmadan pekmez öksürüğü kesiyor pekmez içmeni tavsiye ederim.hem balgam söktürücü özelliğide var. bu arada benim şeker yükleme sonuçlarım temiz çıktı.seninkiler ne alemde iyiydir umarım.

6. 9 Ekim 2008
  7. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım sanada geçmiş olsun
    evet benimde sonuçlar iyi çıktı ama bu seferde bu faranjite yakalandım.valla sorma okadar korktumki dün ve bugün öksürükten bebeğime bişey olur diye aklım çıktı.

8. 9 Ekim 2008
  9. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun bende bu durumu mutlaka yaşarım.benim öksürük burnum kapalı olduğu zaman oluyor ağızdan nesef alınca. burnunu açık tutmaya çalış.faranjit içinde ılıktan biraz sıcak şekerli yada ballı süt iç 3-4 saatte bir inan ilaç kadar iyi geliyor.tekrar geçmiş olsun...