Arkadaşlar çok kötü durumdayım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burcin2812 tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : burcin2812
  1. burcin2812

burcin2812 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana yardım edin arkadaşlar bırtek dertimi buraya söyleyebiliyorum bundan 8 ay evvel evlendim çalışıyordum önceden tazmınat paramı aldım eşim onun için bizim güvencemiz dedi ama kendisinin başkalarına borcu varmıs o yuzden başkalarına 9 milyar borcunu verdı annesine her ay para veriyor bende benım paramı yemesin diye arkadaşımla msn de konuşuyordum o benım param annemleremı versem diye buda bunları okumuş hepsini kaydetmiş msn kavga ettık maaş kartları bende duruyordu geri aldı o benım param diyerek bende senın lokmanı asla agzıma surmem bundan snr dedim parasınıda hepsini verdım çalışmıyorum çalışıcam dedim o zamana kadarda senın paranı yemıcem dedim ne yapayım ben simdi çok karısık bır durum ama yardım edin

2. 30 Nisan 2010
  3. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Canım geçmiş olsun. Öncelikle sakin ol. Eşinin annesinin yardıma ihtiyacı var mı? Sen neden işinden ayrıldın?

4. 30 Nisan 2010
  5. burcin2812

burcin2812 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annesi tek başına kalıyor ist da evide kırada oldugu için yardım ediyor ben ist da çalışıyordum evlilik için ankara geldim malesef onun için işten çıktım

6. 30 Nisan 2010
  7. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Zor bir durum, daha evliliğiniz çok yeni, iyi olmamış böyle olması. Peki senin yazminatın tamamen bitti mi? Sizin maddi durumunuz ne?

8. 30 Nisan 2010
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    valla karı-koca arasında benim param-senin paran muhabbeti çok da hoş değil tabiki.
    borcunu sizin tazminatınızdan mı verdi.
    hem bence borçlu olacağınıza tazminat borca gitsin. borç insanın sırtında kambur oluyor.
    annesinin durumu için birşey diyemeyeceğim. eğer paraya ihtiyacı varsa, eşinizde evinde birşeyini eksik etmeden annesine yardım ediyorsa etsin nolcak.

10. 30 Nisan 2010
  11. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Kaç para ki tazminatın..?
    Adam 8 binliralık borcunu karısından nasıl saklar..??
    Biraz açık yaz kardeşim anlaşılmıyor birşey..

12. 30 Nisan 2010
  13. burcin2812

burcin2812 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    borcunu evlendiğimizde söyledi her sene başı pirim alıyor onu o borcuma vericem dedi bende ses çıkarmadım anneme vericem dedi onada ses çıkarmadım ama benım param için guvencemız dedi heryere parasını veriyor bende benım paramı yemesin dedim o yuzden o benım hakkım olan bişey çunku çalışmadıgım için bende bunu msn de arkadaşımla dertleşirken kaydetmiş ve okumuş maas kartları bende duruyordu aldı sen yapamazsın dedim aldı o maas benım param dedi bende al paranı istemıyorum senın paranı dedim herseyını verdım senın parandan olan suyunu ekmeyınıde yemıcem bundan snr dedim

14. 30 Nisan 2010
  15. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşım, tamam senin çalışmanın karşılığı olan tazminatın. Ama evlendikten sonr senin paran benim param olmamalı. Eğer aynı şeyi eşin sana yapsa idi sen neler hissederdin? Hiç hoş olmamış. Eşinde kızmakta haklı, ya borcu kapatması için para vermeyecek, hayır o bizim geleceğimiz diyecektin, yada verdin ses çıkarmayacaksın.

16. 30 Nisan 2010
  17. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evlılıgınızın ılk donemlerı olması sebebıyle guvenınızı oturtmanız gereken donemde bu tarz bır atısma hıc hos olmamıs

benım asıl takıldıgım senın msn gorusmelerını takıp edıp kaydetmesı
    bundan kaynaklı sorun cıkarması
    tamam senın de benım paramı yemesını ıstemıyorum demen hıc hos degıl
    ayrıca madem gelır duzeyı yerınde bır bey neden senın aldıgın tazmınatın hesabını yapıyor

sahsen ben bana vermıs oldugu maas kartlarını benden gerı aldıgında cok bozulurdum
    ve tavrım pek te yumusak olmazdı acıkcası

18. 30 Nisan 2010
  19. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    msn konuşmalarını nasl okumuş anlamadm şimdi ben :bbo: bilgisayarda msn plus yüklü olmasn canım dikkatli ol yerimseniben