arkadaslar:(cok mutsuzum yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve damla_damla tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

10 Şubat 2009
    Konu Sahibi : damla_damla
  1. damla_damla

damla_damla Guest

utanorum yazıyorum benim kalcamda kıllanma var:KK43:ve ben cok oynadım jilet agda derken çogaldılar artık jilet yapmıyorumda kuaföre sir agdaya gidiyorum.sizce lazere gitsem faydasını görürmüyüm giden arkadaslar varmı benim gibi olan ve kalcamda leke oldu resmen sivilcelerden :KK43:

2. 10 Şubat 2009
  3. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence kesilikle görürsün

4. 10 Şubat 2009
  5. yengec123

yengec123 hmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Eğer çok rahatız oluyosan bence lazer yaptırabilirsin canım. Eminim faydası olucaktır ben koltuk altıma yaptırdım. Şimdide genital bölgeye başladım yaptırmaya. :lepi:

6. 10 Şubat 2009
  7. damla_damla

damla_damla Guest

teşekkürler arkadaslar peki bisey sorucam bu lazerlerin isimleri varmıs sanırım hani marka olarak ben istanbulda yasıyorum hani sizde anlarsınızya cogu yerler para tuzagı bana önere bileceginiz biyer varmı?

8. 10 Şubat 2009
  9. mahsezer

mahsezer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım san uygun lazer ve merkezi sölim istte hatta gully die bi arkadaşımızda oraya gidio scition super nd yag yaz google orada bi estetik merkezi var..özelin açıksa oaradan yazabilirim ama gully arkadaşımızdan bilgi alabilrisin tüylerinii daha az seansda yok eden..... konulu başlığı tıkla oarada ulaşabilrisn o yardımcı olur mutlaka

10. 10 Şubat 2009
  11. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eğer kalçandaki tüyler kalın ve sertse lazer etkili olur canım.jilet ağda uyguluyordum diyorsun o zaman muhakkak sertleşmişlerdir bence lazer dene canım..inşallah probleminden kısa zamanda kurtulursun gerçekten görsel olarak çok kötü duruyor..benimde olmaması gereken bölgelerimde var özgüvenim azaldı resmen.ilk seansıma girdim inşallah faydası olurda yazın tadını çıkarırım
    bol şans sanada

12. 10 Şubat 2009
  13. damla_damla

damla_damla Guest

ayy canım inşallahh gecer kurtulursun valla evet ya tam bi özgüven eksikligi resmen uff diyorum:)bende başlıycam ozman 2 ark gidiyordu okuldayken simdi görmüyorum hiçbirini:)acıyormu diyordum biri diyorki lastigi tut kendine cek at bi an öyle agrıyor:)digeri diyorduki ateş düşmüş gibi:)bian agrıyormus sonra geciyormus:)bende işte hep korkudan bunları duyduktan sonra hep kaldım...1 kıl ken 2 oldu .....sonra işte bu hal yani:)

14. 10 Şubat 2009
  15. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    lazaere git bebeğim hepsi geçer bizde kıl tüğ yok artık...

16. 10 Şubat 2009
  17. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

aman canım her ay ağda yaptırırken acımıyormu sanki.bundada acı var tabi ama kişiye göre değişir benimki epilatörle aldığım gibi acıdı bölge bölge olduğu için biten yerin acısıda hemen geçti soğutarak alıyorlar zaten lazer işlemi bitince biraz yanma hissi oluyor hani ağdadan sonra cilt biraz ateşli oluyor ya aynen öyle..kesinlikle yabancı olduğun bir acı ile karşılaşmayacaksın bunun garantisini verebilirim gönül rahatlığı ile yaptırabilirsin.bende çok korkuyordum ama inan rahatlığın tadı bir başka..
    yalnız önümüz yaz kendini güneşten koruyabilirsen şimdi başla yoksa sonbaharı bekle derim malum cilt rengi koyulaşmamalıymış

18. 11 Şubat 2009
  19. damla_damla

damla_damla Guest

anladım arkadasım evet yazın renk degişimi oluyor haklısında işte maglum ekonomi 2 tane kursa gidiyorum işte 2 ay sonra biticek:)eger olursa hemen kalcama gidicem işte:)ama olmazsa sonbaharı bekliycem.bide herkese tesekkür ediyorum bana cvp yazan süper bi siteymiş burası yani insanlar cok sıcaklar..kii...ben hayatımda ilk defa bi siteye üye oldum:):teytey::1hug: