arkadaşlar çok seviyorsunuz,onsuz duramıyorsunuz

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve twity__ tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : twity__
  1. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkze sonsuz sevgilerimi sunuyorum.hayat bana istemediğim fırsatları sundu.arkadaşlarım olmuyor yapamıyorum onsuz duramıyorum.2 yılımı verdim onun için o ise beni terketti.hiç düşünmeden ardına bile bakmadan.ya ben ya benimumutlarım onlar hiçe sayılır mı dostlarım.ben bu çocuğu halen daha seviyorum 7 ay oldu aramadı sormadı aynı şehirdeyixz.ailem istemedi dedi çekti gitti.siz söyleyin ne yapıyım her akşam ağlamakdan günlerim geçmiyor arayamaıyorum çaresizim ona dönmek için ne yapmalıyım.çok bunalımdayım...

2. 17 Eylül 2010
  3. tekduzehayat

tekduzehayat YEPYENİ BİR HAYAT!!!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canının nekadar yandıgını anlayabılıyorum 7AY demısssın tebrık ederım cok guzel dayanmıssın
    sabredeceksın baska caren yok cunku donsende yıne gıdecek...
    eger aşk sa sızınkı emın ol gelıcek bıgun yenıden sabret...

4. 17 Eylül 2010
  5. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bir gün gelicek ya o gün çok geç olursa ozaman.hayat çok kısa onu her an görmem ve bana bakmaması ne kadar zor ve ben kendime yazık ettim aileme herkeze rezil oldum.ban söz verdi.herkez biliyordu onun için neler yaptım ben neden ben bunu haklettşim.

6. 17 Eylül 2010
  7. tekduzehayat

tekduzehayat YEPYENİ BİR HAYAT!!!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ıste yazık degılmı sana dusun beraber oldukca uzecekt belkıde senı hayırlısı buymus de ve toparlan bence

8. 17 Eylül 2010
  9. gulsan38

gulsan38 güneş doğuyor.... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    2 yıllık ilişkinizi hiç düşünmeden bitirdiyse ve 7 aydır aramıyosa kendini boşuna harap ediyosun. hala geri döneceğini ummanda şaşırtıcı yani.. dönecek olsa çoktan dönerdi. ama illaki dönsün istiyorsan sana karşı bişeyler hissettiğinede eminsen tek çare kıskandırmaktır. senin dimdik ayakta olduğunu görmek onu sana çekecektir. onun kulağına gidecek şekilde mutlu ve umursamaz davranışlarda bulunun.erkekler ağlayan duygusal kızlardan sıkılır yani bunu söylemeselerde bunalırlar. saç şeklinizi falan değiştirin süslenip püslenin, onunla karşılaşmaya çalışın sizi görsün hatta görüştüğünüz birileri varmış gibi davranın ortak arkadaşlarınızın yanında (sevgili değil yalnız görüştüğünüz biri varmış gibi.) tecrübeyle sabittir, denemenizi tavsiye ederim... kıskançlık insanın en büyük zaafıdır.kolay gelsin arkadaşım inşallah tekrar kazanırsın onu.,yani istediğin buysa.bana soracak olsan hiç arkana bakma yeni aşklara yelken aç derdim ama..

10. 17 Eylül 2010
  11. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim.gerçekden saolun.keşke bir çırpıda atabilseydim yaşanılan çok şey var arkadaşlarım ben insanım bir genç kızım ve yaşadıklarım sineme çekilmez.benim ilk aşkımdı ilk yaşadığım hayatımdı hayatımın ilkiiydi verilen sözler vatler ve kandırılmışlığım ya bu siz olsanız bu kadar kolay bırakabilirmiydiniz yaşanılan çok şey var hem de çok kötüyüm yaşama hevesim bile yoktu oysaki ben ona güvenmiştim.bana ömür borçlu ömür

12. 17 Eylül 2010
  13. gulsan38

gulsan38 güneş doğuyor.... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    hayatınızın ilki ama sonu değil daha önünüze ne kısmetler çıkar. farzedelim ömür boyu size borçlu,bunun size ne faydası var arkadaşım. sen önüne bi çizgi çekmişsin geleceği yok saymışsın geçmişinle yaşıyosun, çok büyük hata yapıyosun. neden kendini ona mecbur hissediyosun ki. kendine yazık etme arkadaşım.

14. 17 Eylül 2010
  15. hamis

hamis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım bizimkide sizinkine benzer sebeplerden bitti..

4 yıl sürdü çok yeni aslında bitti 2 hafta olmadı daha..

çok zorlanıorum unutmaya çalışıyorum allah hepimizin yardımcısı olsun..

16. 17 Eylül 2010
  17. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ederim bana zaman ayırdığınız için.inanın hayat bana çok zor geliyor çok ii bir ailem var çok değerli bir insanım ama sevdiğim insan bana hewrşey vaat edip sonradan ailem istemedi dedi ve benimle yüzyüze bile görüşmeden çekip gitti..siz olsaydınız ne yapardınız hayat bu kadar basit mi ben onun için herşeyimi feda ettim güvendim suç mu ettim herşeyden önce sevdim ne yapıyım dostlarım dayanamaıyorum artık

18. 17 Eylül 2010
  19. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Her başımıza gelen hak ettiğimiz şey değildir. Kimse ölümü, hastalığı hak etmez ama başımıza gelir, bunu bu açıdan sorgularsanız cevabı bulamaz kendinizi daha çok yıpratırsınız... :nazar:

Giden dönebilir ancak... Siz gitmediğinize göre geri dönecek olan da siz değilsiniz, şu noktada kabullenip hayırlısını dilemekten daha makul bir tavır olamaz. "Bu çok zor" dediğinizi duyar gibiyim... Hayat da kolay değil zaten... Üstelik "onsuz geçen anları vakit kaybı" olarak görüyorsanız da 7 ay kaybolup gitmiş bile... Herkes için "yeniden başlama" anı vardır, kiminde 1 ay kiminde 1 yıl... Ya yeni biriyle ya da (pek ihtimal vermesem de) eski erkek arkadaşınızla sizin de yüzünüz yeniden gülecek... Buna inanın... yerimseniben