Arkadaşlar Çoook canım sıkkın :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevdemm tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sevdemm
  1. sevdemm

sevdemm ALLAHIMDAN HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    ........................................................................

Son düzenleme: 6 Ağustos 2010
  2. 5 Ağustos 2010
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    nasip kısmet böyleymiş deyip üzerinizde ki negatif düşüncelerden kurtulun.

çünkü, ne küçük kaynınız düğünü erteleyebilir. ne de siz onun düğünün arasına sıkıştırabilirsiniz.

olumsuz düşünerek kendinize zarar verirsiniz sonrada nişanlınıza. bir de kıskanç damgası yersiniz.

bence hayırlısı böyleymiş. süpriz yaptılar iyi oldu deyip geçin. biz aheste aheste anca hazırlanıyoruz sıkışıklığa gelemeyiz deyip geçin. yeni evle çifte de içinizden gelmese de destek olun en azından sözle...
    emin olun bugünler geçecek bir anı olarak kalıcak ve ne yaparsanız kendinize yatırım. ileride o elti ve kayınvalideniz. X...'te az kıskanmadı. ne olacak kısmet deyip geçemedi fesat.. gibi sözler diyebilir.
    ne nişanlınıza ne ailenize olumsuz düşüncenizden bahsetmeyin. her işte vardır bir hayır deyip geçin.

4. 5 Ağustos 2010
  5. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canınızı sıkmasın bence,kısmetiniz böyleymiş,onların da kısmeti buymuş,ne yapabilirsiniz ki?

Kaynınıza sen götür bu kızı önce biz evlenicez mi diyeceksiniz,ya da k.validenize ?Hem keni kendilerine birşeyler yaptılar yazmışsınız,o zaman ne ki sizi rahatsız eden,bırakın evlenen evlensin,sizin için hayırlısı daha sonra demek,böyle düşünün.

er_ca nın dediği gibi olumlu düşüneceksiniz,herşey de vardır bir hayır.

6. 5 Ağustos 2010
  7. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    yapilicak birsey yok insallah sizde en kisa
    zamanda evlenirsiniz vardir bundada bir hayir

8. 5 Ağustos 2010
  9. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    3 sene önce bende böleydim
    4 sene çıktık eşimle aynı ünideydik üniler bitti nişanlandık
    1 sene sonra düğün die konuşuldu ama hem en yakın arkadaşımın evkenmesiyle baya heveslenmiştim hemde sevdiğim adamı 1 sene göremeyeceğim korkusuyla herşeyi kabul ettim evlendim bir hafta içinde:)
    nemi oldu mutluydum şükür ama kendi gelinliğimi seçemedim
    düğün yerini ilk düğünde gördüm veremsavaş dispanserinin toplantı salonuydu:)
    1 sene kaynanamla oturmak zorunda kaldım
    ne takı takıldı ne bana bişi alındı
    üstelik her sorunda sen kendin istedin böle olmasını dediler
    3 sene oldu evleneli çok şükür herşeyim var eşim için hiçbirzaman pişman olmadım ama
    düğün ve gelinlik için hala çok pişmanım her düğünde gözlerim dolar hala
    eşim oğlumun sünnet düğününü istediğin gibi yap istediğin salonda istediğin abiyeyi alalım dior ama yerini tutarmı hatta gelinlik bile alıyım dior ama nerde giyicem:)
    sende benim gibi hemen olsun deyipde içinde bişiler bırakıcaksan bekle daha ii
    ozaman beklesem özlemden ölmezdim ama şimdi gelinlikcinin önünden geçerken pişmanlıkdan ölüorum
    hayırlısı ile olsunda bekle canım daha ii

Son düzenleme: 5 Ağustos 2010
  10. 5 Ağustos 2010
  11. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben evlilik için belkide yıllarca para biriktirme olayını anlamış değilim. yani ne gerek var bu sürede yaşanan üzüntülere ve strese. evlenip birlikte borçları ödemek aynı şey değilmi zaten. ama en azından birlikte olursun, masaya oturup birlikte hesap yapar ona göre birlikte hareket edersin. evliliğin tadı birazda böyle çıkar.

12. 5 Ağustos 2010
  13. lamia34

lamia34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    148
    ne güzel sevdiğiniz adamla berabersiniz eninde sonunda evleneceksiniz. Sonuçta erkek kardeşinin kız kaçırması ne nişanlınzın ne kayınvalidenizin hatası. Hiç içiniz burkulmasın daha kötü durumda olanlar var. Bakın benim yaşım 27 nişanı bırakın hayatmda bir bile yok :kedi: Ah keşke sizin gibi sevdiğim adamla nişanlı olsam da sorunum düğünü beklemek olsa. mafoldumben
    Çok sorun ediyorsanız nişanlınızla konuşun. Ama biz kadınların en büyük hatası sorunumuzu dırdır yaparak dile getirmek :eek:lmaz: Bence siz en sevimli en masum halinizle iç çekerek sanki ağlamamak için kendinizi zor tutuyormuşsunuz gibi konuşun nişanlınızla . onu çok sevdiğinizi artık ayrı kalmaya dayanamadığınızı bir an önce kavuşmak istediğinizi falan söyleyin. Faydası olur bence vereliniortak

14. 5 Ağustos 2010
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    daha önceki konuna baktımda bu maddi sorunlarınız hala geçmemiş demek. geçen yıl bir konunuz var

http://www.kadinlarkulubu.com/ah-erkekler/317872-erke287e-maddi-destek-verilmeli.html

şöyle

Arkadaşlar öncelikle nişanlıyım ve konu şu nişanlımın maddi durumu pek iyi değil ve zaman zaman ona destekde olmuşumdur ama son zamanlarda pek bişey yapmadım ve bu aramızda sorun oldu bana benim fedakar olmadıgımı ve buna benzer şeyler söyledi. Nişandan dolayı bi takım borçlara girildi ve bu ona ağır geldi ailesindende bir destek olmadı kendi imkanlarıyla birşeyleri yaptı. Bana söylediği şu ortada bir borç varsa bu ikimizinde borcu bu borcu sende sahiplenmelisin bana destek olmalısın zaman zaman yaptım bunu ama vermediğim zaman ben kötü oluyorum ve benim üstüme geliyor bana yükleniyor neden bu şekilde düşünüyor sizce benmi bi yanlışlık yapıyorum]

canım nişanı biz yaptık zaten ama nişanda erkeğinde masrafı oluyor kızın bohçası altını kıyafeti vs. yani bi borca girildi bi şekilde.
    nişanı siz yapmışsınız zaten.ama o bohçaydı ,altındı ,kıyafetti gibi bir erkeğin artık yapması gereken şeyleri yapmış.ve bunun içinde başınızın etini yiyip benin borcum seninde borcun ,bu nişan masraflarını öde demiş. bu çok ayıp bir kere.

bu nişan olayını bence iyibir düşünün derim ben.

16. 5 Ağustos 2010
  17. peninsula

peninsula böğürtlen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    dert ettiğinz şeye bakın..deseniz ki maddi sıkıntılarımız var ona canm sıkkın anlarım da erkek arkadaşınzn kardeşi sizden önce evlenio die nedr bu tasa güzelm

18. 5 Ağustos 2010
  19. sevdemm

sevdemm ALLAHIMDAN HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar görüşleriniz için sağolun sanırım fevri davranmamam gerekiyor her işte vardır bir hayır doğru söylüyorsunuz. Bakalım zaman ne gösterecek umarım herşeyin hayırlısı olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.