arkadaşlar cumartesi günki ameliyat iptal oldu :(

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve symgcl tarafından 9 Nisan 2010 başlatılmıştır.

9 Nisan 2010
    Konu Sahibi : symgcl
  1. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam..ben cumartesi ameliyat olyrm heyecan falan derken ameliyat iptal oldu.yani burçak hanımda olmıycam.sebebi burda yazmam uygun olmaz.şimdi tekrar doktor bulmam gerek ve bayan olması gerekio biliosunuz eşimi..:kızgın: bayan cerrahta çok yokki ben napcağımı artık bilemiyorum.yol göstercek arkadaş varsa yazsın lütfen.eşini ikna et demeyin ama çnkü ikna olma ihtimali yok.doktor biliomusunuz başka bayan cerrah.:çok üzgünüm:

2. 9 Nisan 2010
  3. melita

melita Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aaa cnm çok şaşırdıımm iptal olmasınaa. Aylin Karanlık var bildiğim birde Melike Erdim bide onlarla görüş istersen.

4. 9 Nisan 2010
  5. zeyce

zeyce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herşeyde bir hayır vardır canım ya belki böylesi daha iyi olmuştur.Ben de geçen yıl olacaktım ameliyatımı günümde belliydi ama hiç hesapta olmayan sağlık sorunları çıktı ve iptal etmek zorunda kaldım kısmetse bu eylülde olucam ama doktorum aynı .

6. 9 Nisan 2010
  7. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım doğru diosun belki hayrlı olmuştr.bz doktordan vazgeçtik benm bi sorunum yok yani.ama ümidim kalmadı,başka doktor bulamıycam başka die.sen neden eylülü bekliosun,maddi açıdanmı ?

8. 9 Nisan 2010
  9. zeyce

zeyce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim işlerim çok yoğun ve önümüzdeki ay iki aylığına yurtdışına çıkıcam e yazın izmir çok sıcak oluyo bandajlar kıyafetler sorun olabilir diye eylül.Bende artık geç olsun güç olmasın diye avutuyorum kendimi aslında hemen olmak isterim.Ben iyi bir dr bulacağına inanıyorum.hiç moralini bozma.